"גולדין נגד שאול": בעזה שוברים שיאי שפל

משחקים בגופות: ברצועת עזה מצאו דרך מצמררת במיוחד כי לקדם מכירת כרטיסים למשחק כדורגל

ברצועת עזה ייערך היום משחק כדורגל בין הקבוצות של העיר רפיח ושל שכונת שג'אעיה.בניסיון למשוך את הקהל להגיע למגרש, החליטו המארגנים לעורר פרובוקציה ולהשתמש בשמותיהם ובתמונותיהם של שני החיילים הישראלים שנהרגו במבצע "צוק איתן" וגופותיהם בידי חמאס, אורון שאול והדר גולדין, כסמלי הקבוצות במודעה המפרסמת את המשחק, כך מפרם היום אתר וואלה.

במודעה שפורסמה נכתב: "שני עמודי התווך של 'חוטפי' החיילים בסופו של גביע רצועת עזה". שמו של מועדון הכדורגל "איתיחאד שג'אעיה", מופיע תחת תמונתו ושמו של שאול אורון, שנהרג בקרבות בשג'אעיה, ואילו זה של המועדון השני, "חדמאת רפיח", תחת שמו ותמונתו של הדר גולדין, שנהרג בקרב בעיר.

5d59b308c29f3f78bd1dad2b3bbb1ea7

כזכור, סמל ראשון אורון שאול בן ה-1 נהרג מירי טיל נגד טנקים לעבר נגמ"ש בשכונת שג'אעיה. שאול הוגדר תחילה נעדר, אך לאחר כמה ימים קבע את מותו הרב הצבאי הראשי, תת-אלוף רפי פרץ. למשפחה הובהר כי מבחינה הלכתית הוא מוגדר חלל צה"ל שמקום קבורתו לא נודע.

סגן הדר גולדין, בן 23 מכפר סבא, נהרג כשחוליה של מחבלים מחמאס הסתערה על בית שבו שהה הכוח שלו, ואחד מהם התפוצץ על הכוח. כתוצאה מהפיצוץ נהרגו מפקד הסיירת, רב-סרן בניה שראל והלוחם סמל-ראשון ליאל גדעוני. כוחות נוספים שהגיעו למקום לא מצאו את גולדין ועלה חשש כי הוא נחטף. כיממה וחצי לאחר התקרית הודיעו נציגי צה"ל למשפחת גולדין כי בסריקות שנערכו באזור נאספו ממצאים פתולוגיים שמהם עולה כי בנם נהרג בקרב.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אתם לא מבינים את הנזק שאתם גורמים בפרסום ידיעות כאלו?
    האם הכסף והרייטינג עונדים לפני המורל הלאומ ובטחון ישראל?
    תתביישו

    שלמה |
    הגב