בלי התחשבות: גולן טלקום שיווקה מבצעים קורצים למחללי השבת

חברת הסלולר גולן טלקום יצאה במבצעים שיועדו בעיקר עבור צרכני התקשורת שאינם שומרים שבת תוך פגיעה ברגשות הציבור החרדי , בעקבות מחאת המשווקים החברה חזרה בה ופרסמה התנצלות

חברת הסלולר גולן טלקום יצאה במבצעים שיועדו בעיקר עבור צרכני התקשורת שאינם שומרים שבת תוך פגיעה ברגשות הציבור החרדי.

בשבתות האחרונות שיווקה גולן טלקום מספר חבילות מוזלות שיועד בעיקר עבור הצרכנים החילונים שאינם שומרי שבת אשר גלשו באתר החברה בעיצומו של יום השבת. יצויין כי המבצע החל מיום שישי בצהריים עד יום ראשון בשעה 2.

צרכני גולן טלקום שעקבו אחר הפרסומים המופיעים באתר החברה סיפרו כי בערב חג השבועות יצאה גולן טלקום במבצע קו שני ב 2₪.  אם לא די בכך, בליל שבת האחרון גולן המשיכה במבצע ופרסמה באתר החברה על מבצע סים חינם לגולשים בשבת.

הדתיים והחרדים שומרי השבת נותרו מחוץ לסל ההטבות שנתפר במיוחד עבור הצרכן החילוני שאינו שומר שבת.

לקוחות גולן טלקום עמם שוחחנו הביעו שאט נפש, "חברת גולן טלקום מזלזלת בלקוחות החרדים ושומרי השבת ופוצחת בסדרה של מבצעים שבוצעו בעיקר ביום השבת", הם טענו.

מספר משווקים החליטו מיוזמתם להתלונן כנגד החברה כאות מחאה על הדרתם מהמבצע והזלזול בציבור שומרי המסורת והודיעו על הפסקת הפעילות על להודעה חדשה.

כתב קוקר שוחח עם דובר גולן טלקום במגזר החרדי אשר גולד, שמסר בתגובה כי המבצעים הוסרו. הוא מדגיש "כי המבצעים יועדו גם  עבור הציבור החרדי, אך בשל הפניות הרבות מהמגזר החרדי החליטו בגולן טלקום להתחשב בדרישות וברגשות הציבור החרדי".

מגולן טלקום מסרו בתגובה  "כי כל מבצעי סוף השבוע של החברה, כולל המבצע של סוף השבוע בו חל חג שבועות, מתחילים ביום שישי בצהריים ומסתיימים למחרת השבת או החג בבוקר. יחד עם זאת, מתוך הרצון לשמור על קדושת השבת ועל קדושת מועדי ישראל ומתוך כבוד לעשרות אלפי לקוחותינו מהמגזר החרדי, לא נקיים עוד מבצעים במהלך סופי שבוע, ואנו מצפים ממתחרותינו לנהוג באותו האופן".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.