גולשים נגד ריבלין: נשיא פלסטין

לאחר שהביע תמיכה במוחמד ומורל ושיגר להם ברכות גולשים רבים תקפו את נשיא המדינה בפייסבוק

 

בעקבות התייצבותו לצד מוחמד ומורל, גולשים רבים הגיבו בחריפות כנגד דבריו של נשיא המדינה רובי ריבלין שאיחל בריאות ואושר לבני הזוג המתבולל שמתחתן בשעה זו באולמי שמש אדומה בראשון לציון.

"רובי תתבייש! העמדת הפנים הזו לא מכבדת אותך ולא מוסיפה לך נקודות. קצת גאווה יהודית לא תזיק לך. בפרט בזמן מלחמה כשהבנות שלנו הופכות לכלי במלחמה של האויב. אני מתבייש בך!", כתב  אחד הגולשים.

 

"מר ריבלין היקר, אתה נשיא מדינת ישראל ולא פלסטין. בנושא הזה עדיף מאוד לא להביע את דעתך ולפי התגובה שלך אתה בעד", כתב לו גולש אחר. "אני מתבייש שאתה הנשיא שלי. חשבתי שיש בך קצת יותר כבוד וזיקה למורשת", כתב אחר.

 

"אתה כופר בתורת ישראל. אין לך זכות להיות נשיא מדינת היהודים אם אתה אומר דברים שהם ההיפך הגמור ממה שהתורה אומרת. אם זה היה בתקופת אבותינו מזמן היו סוקלים אותה באבנים. אני מציע שבמקום שתתחיל את דרכך כנשיא ששם פס על התנ"ך והיהדות – קח את הדברים שלך ותפרוש",  כתב גולש נוסף.

 

גולשים נוספים יצאו נגד הנשיא החדש טענו: "מאז שנהיית נשיא, התחלת להתחנף רק לערבים. תתבייש לך. אחרי שהיא תחטוף מכות רצח, אל מי היא תפנה? אליך?", תהה גולש אחר לאחר שכתב לנשיא את התגובה החריפה. גולש אחר אף השתלח: "הנשיא הכי זבל שיש. נשיא שקורא למחאה והבעת כאב על התבוללות בארץ ישראל הסתה וגזענות, הוא לא הנשיא שלי".

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עקב נשואי תערובת יתערבבו בצבור החלוני אנשים רבים שאינם יהודים לפי ההלכה, ולא יהיה שום הכר בינם לבין החלוניים בני היהודיות, ואף יתוספו עליהם צאצאי התערובת, ואז כל אחד ואחד מבניו של הצבור העברי הלא-אורתודוקסי יעבור מהסטטוס הנוכחי של "בחזקת יהודי לפי ההלכה" לסטטוס של "ספק נכרי לפי ההלכה". השנוי במעמדם של הלא-אורתודוקסים הרה אסון: היהודים שומרי המסורת, בגלל התגברות פחדם מנשואי תערובת של בניהם עם עברים-ספק-נכרים, ינקטו אמצעים להתבדלות (כבר עכשיו רבנים קוראים ליסד מרשם אוכלוסין פרטי), אמצעים שיהיו חמורים הרבה יותר משהם נוקטים היום כדי להתרחק מהצבור הלא-אורתודוקסי. התבדלות ממושכת מובילה לנכור הדדי. נכור ממושך מוביל לעוינות, עד להפרדה חברתית מוחלטת. מדובר במעגל שוטה. מרטין לותר קינג הזהיר: "אנשים בדרך כלל שונאים אחד את השני … מפני שהם מופרדים". הפרדה חברתית מוחלטת ללא הפרדה גיאוגרפית וללא הפרדה של מוסדות השלטון כרוכה בהרבה נקודות חכוך-פצוץ בין פצלי האוכלוסייה העוינים זה לזה. (גגלו:" מודל מתמטי, שמנבא את הסיכוי לאלימות על רקע אתני ודתי לפי פריסה מרחבית של האוכלוסייה ")
  לכן צריך להקדים לשאול: האם חרות מ"רודנות פקידי ההלכה", שתחילתה ערבוב עם אנשים מחוץ לעם וסופה פלוג פנימי, לא תתגלגל במשך הזמן למלחמת אזרחים בין שני העמים העבריים העוינים שהיא תיצור? (מצבנו נפיץ גם כיום: על הערכת קהילת המודיעין של ארה"ב על אפשרות של "עימות פנימי" בין "שמרנים ומתנחלים" לבין "ליברלים" בישראל שיתרחש עוד לפני שנת 2030 ר' ידיעה מאת אמיר אורן ב"הארץ" 11.12.12 ), האם מלחמת אזרחים בפועל או אפילו רק מיתון כלכלי מתמשך ללא סוף שיתחיל כבר בשלב שבו יתעורר חששם של המשקיעים מפני אפשרות להדרדרות למלחמה כזאת, לא יחלישו את מדינת ישראל עד כדי פתוי הערבים להנחית עליה מכת חסול וכך יביאו ל"ברירת שמשון"? האם "הקהיליה הבינלאומית" לא תקדם את פני הרעה הצפויה בכך שתעקר את כוח המגן הלא-קונוונציונלי של מדינת ישראל המפוצלת שאין לסמוך עוד על יציבותה הפוליטית?
  האם עוד ימצאו ערבים שירצו בשלום או בפשרה עם מדינת ישראל אחרי שיווכחו שהיא כבר נכנסה למסלול של החלשות מתמדת?

  נישואי תערובת יעלו באש את המזה"ת |
  הגב
 2. מר רבלין, קראתי את "תגובתך הכופרית", אודות נישואיהם של אחותי היהודייה עם אותו ערבי הנחמד (אחמד) המסריח, זעתי וחלתי. אפילו הכופרים הגדולים כמו גולדה מתהפכת בקברה , בן גוריון כנ"ל מי שיער ומי חשב שנגיע לביזיון כזה!

  נשיא יהודי וישראלי מעודד התבוללות , ולהזכיר שאנו במצב מלחמה שבה השתתפו "הטובים מערביי ישראל" עורכי דין , רופאים ושאר נושאי תפקידים בכל מני דרגות , עשו לייקים לרצח חיילי צה"ל, איחלו לחיילי צה"ל כל מני דברים מכוערים ושמחו במותם , זאת כאשר בני הדודים שלנו תושבי ישראל, תוקפים, מבזים ופוגעים פיזית ומורלית באזרחי המדינה תוך נסיונות חטיפה שלו פורסמו בתקשורת.

  אתה מר ריבלין בזיון למדינת ישראל הציונות, אם לכך הגענו ב-60 שנה של מדינת ישראל שנשיא מעודד התבוללות ובנו של ראש הממשלה יוצא עם נורווגית , מה אנו באים לתת לעולם בכלל , חוששני שאת האור שאנו רוצים להיות לגויים , אתם נכבדי הממשלה עוד תהפכו לחושך וחורבן!

  עם כל הכבוד אליך, פתיחות ואחדות המצופים ממך כנשיא יהודי(?) למדינה היהודית האחת והיחידה על פני התבל כולו, לא יכולים לבוא על חשבון הזהות היהודית של המדינה ששמה אותך אדון לה.
  זה רע, זה מר, זה נמהר, זה איום וזה נורא. נורא מאוד אפילו! מבהיל, מבחיל, מרעיד, מרתיח ומתמיה, איך לברזליזם וממלכתיות מכסים על הכחדת העם ששמך לנשיא עליו. כן, לא פחות, התבוללות – היא הכחדת העם הזה!

  איך קרה אדוני הנשיא, שראיתי בך – כמו רבים אחרים – יהודי ירושלמי ציוני ונלהב, אבל יהודי טוב הרואה את טובת עמו בראש ובראשונה. איך טחו עיניך מראות שתחת מעטה הדמוקרטיה אותה הנחת עטרה לראשך – מבצעים כאן, לנגד עיניך, רצח עם נוסף?!

  אם נדמה בעיניך, כי נבחרת כדי לערוך חופות בין יהודים לערבים בשם הדמוקרטיה, אני יבחר לקדש את החיים היהודיים שלי על פני קידושין עם אסורי ופסולי החיתון שלך.
  פשוט אני וכל העם נתפלל בכל כוחינו שכהונתך הרמה תגיע לסיומה עוד טרם תבשיל. כי מי יודע, בקצב הזה, הבשלתה – אולי חלילה – תהיה זו שריפת זהותנו היהודית. ניתוץ אמונתנו. ביזיון עמנו.

  זו שבירת הלוחות לעיני העמים, המביטים בנאורות הממארת ששוטפת את העם הזה, וקושרים משוואה אחת בין "צבא מוסרי והומניטארי" המאבד את חייליו היהודים לטובת "אזרחים חפים מפשע" המחפים על מחבלים ארורים, לעם שנשיאו מבקש לכבד את רצון אויביו להשמידו, בשם הדמוקרטיה.

  חדל לך, חדל קשקשת. אל נא לך, נשיאנו הנכבד והאהוב, לטעות באויבינו המרים כי ייכבדונו על תגובתך זו. הם אכן ילבינו שיניהם נוכח דברי הפיוס שלך, לא משום שהם רואים בהם דברי פיוס וקירוב ללבות בין עמים, כי אם משום שהרמת להם עוד כדור להנחתה. וכחובב ספורט אתה יודע – זו הטעות הכי נוראית ששחקן יכול לעשות.

  איזה חוצפן אתה, תגיד לי אתה בכלל לא מפחד מאלוקים ??????????
  מה אתה נשיא של הערבים ולא של היהודים? תודה שגילית את פרצופך האמיתי והשפל בו אתה מעודד התבוללות והתאסלמות של בנות ישראל. בושה וחרפה….. עוכרי ישראל שר"י, לכו לאוגנדה! שם תתבוללו עם מנהיגכם הרצל ימ"ש שאף הוא התבולל "/"וילדיו אינם יהודים"", בקיצור הוא נכרת מזרע ישראל, כעת הם מזרע עמלק! לכו תכריתו עצמכם ותהיו בהמות בני בהמות! אבל באוגנדה, לא בארץ הקודש! "אשר נשיא יחטא"

  כל הזמן הנר דולק עוד אפשר לתקן אדוני. ומי יודע, אולי נוכחותך בהפגנה היום, מלבד הגדולה שבהודאה בשגגה, היא פשוט תחזיר אותך למקומך הטבעי שברחת ממנו – לעמוד בראש העם הזה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. הוא שומר מסורת ריבלין
  זה מסורת כבר מהרצל הוזה המדינה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב