גולשי האינטרנט יבחרו את הלוגו שילווה את ביקור נשיא ארה"ב בישראל

לדף הפייסבוק של ראש ממשלת ישראל www.facebook.com/HEBPMO

הועלו אחר הצהריים שלושה לוגואים, שמביניהם מוזמן הציבור לבחור את הלוגו הרשמי שילווה את מבצע "ברית עמים"- שם המבצע שנבחר לביקורו של הנשיא האמריקני בישראל. (מצ"ב שלושת הלוגואים המוצעים לבחירה).
הלוגואים עוצבו ע"י גרפיקאים שנבחרו ע"י לפ"מ ברוח האחדות בין ישראל וארה"ב.

הציבור יבחר את הלוגו הרשמי ע"י לחיצת LIKE. הלוגו שיזכה במספר הלייקים הגבוה ביותר ב-48 השעות הקרובות, ייבחר ללוגו הרשמי של מבצע "ברית עמים".

(ההצבעה תסתיים ביום שלישי, 19 באוקטובר 2013, בשעה 16:00).

על פי הערכה, צפויים להגיע לישראל מאות עיתונאים מרחבי העולם אשר עבורם ייפתח מרכז תקשורת בירושלים. בסיקור הביקור יושם דגש על שימוש ברשתות חברתיות ומעורבות האזרחים, כפי שנעשה בבחירת הלוגו הרשמי.

הבוקר שמעו שרי הממשלה סקירה על ההכנות לקראת ביקורו של נשיא ארצות הברית ברק אובמה בישראל, מראש המטה לביטחון לאומי אלוף (במיל') יעקב עמידרור.

ר' המל"ל ציין בסקירה כי הנושאים המרכזיים של הביקור יתמקדו בתחום המדיני-ביטחוני ובראשו הגרעין האירני, המצב בסוריה, והמאמצים לחידוש המשא ומתן עם הפלסטינים.

ר' המל"ל הוסיף כי לאור ההתעניינות הבינלאומית בביקור ייעשה מאמץ להציג את פיתוח תעשיית ההיי-טק הישראלית.

בפתח ישיבת הממשלה אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו:
"אנחנו בעיצומן של ההכנות לביקור נשיא ארה"ב, שיתמקד בשלושה נושאים: הראשון, ההתקדמות של איראן להשגת נשק גרעיני. לצערי, ההתקדמות הזאת נמשכת, איראן מאיצה לאחרונה את פעילותה הגרעינית, היא מעשירה חומר ברמה גבוהה, והיא מתקינה צנטריפוגות חדשות כדי לקצר את זמן ההגעה וזמן החצייה של הקו האדום שהצבתי בנאומי באו"ם. הנושא השני יהיה התפרקות המשטר בסוריה. ראינו אתמול את הקרבות שמתנהלים גם בגבולנו. אנו נמשיך לשמור על הגבול ונמנע מעבר וכניסה לתוך ישראל, למעט מקרים חריגים ובודדים, שכל אחד מהם יישקל לגופו. שלישית, נדון בהתנעת התהליך המדיני עם הפלסטינים. בסוף השבוע חזר עו"ד מולכו, נציגי לשיחות, מסבב שיחות בוושינגטון. השבוע צפוי לצאת לשם היועץ לביטחון לאומי יעקב עמידרור. אין ספק שהנושא הזה יעלה על הפרק ויהיה חלק מעבודתה של הממשלה הבאה. בביקור הצפוי אנחנו נדון בעצם בנושאים המשמעותיים ביותר לביטחונה של מדינת ישראל ולהבטחת עתידה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.