גורם בבית הלבן: "לא נתעקש על פתרון שתי המדינות" • וידאו

בשורות טובות לימין הישראלי: גורם בכיר בבית הלבן שביקש להישאר בעילום שם אמר כי טראמפ לא יתעקש על פתרון שתי המדינות, מה שמשנה את כללי המשחק במזרח התיכון לטובת ישראל. צפו בדיווח המלא

בשורות טובות לימין הישראלי: גורם בכיר בבית הלבן אמר כי טראמפ לא יתעקש על פתרון שתי המדינות, מה שמלמד על היחס החדש בעידן טראמפ.

אותו גורם הוסיף כי: "פתרון שתי המדינות שלא מביא שלום זה לא פתרון שמישהו רוצה להשיג". הבכיר בבית הלבן שביקש להישאר בעילום שם אמר עוד. "שלום הוא המטרה, בין אם הוא יגיע בצורת פתרון שתי המדינות אם הצדדים ירצו בכך, ובין אם בדרך אחרת. זה הולך להיות תלוי בהם. אנחנו לא הולכים להכתיב כיצד תנאי השלום הולכים להיראות".

לגבי הפגישה עם נתניהו  אמר אותו גורם כי ממשל טראמפ "מתרגש מאוד" מהגעתו של ראש הממשלה לוושינגטון,  הגורם  בבית הלבן ציין כי ארה"ב מתכוונת מעתה להטיל וטו על כל החלטה באו"ם שתהיה מוטה נגד ישראל.

קודם הפגישה עם טראמפ, ראש הממשלה נתניהו נועד הלילה עם מזכיר המדינה האמריקני רקס טילרסון. בפגישה דנו השניים בכל הנושאים האזוריים ובהם גם אירן. נתניהו הזמין את טילרסטון לביקור בארץ, בין היתר על מנת למסד את הקשרים הישירים בין מזכיר המדינה ולשכת ראש הממשלה.

הערב בשעה 19:00 (שעון ישראל) נתניהו ייפגש לראשונה עם דונלד טראמפ מאז נכנס לבית הלבן. טראמפ יקבל את נתניהו ורעייתו בכניסה ואז תתקיים מסיבת עיתונאים משותפת.

צפו בדיווח של חדשות 2

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.