"למישהו יש מטרה לפגוע במפלגה ובדרעי"

הרוחות בש"ס סוערות בעקבות שרבוב שמו של דרעי לצו הפרסום בעניינו. בכיר במפלגה ל'קוקר': "לא מדובר בטעות אלא במהלך מכוון" {בכיר בש"ס מאשים}

הבדיקה וההדלפה: שעות לאחר שהותר לפרסום כי המשטרה פתחה בבדיקה פלילית כנגד יו"ר ש"ס, אריה דרעי, הרוחות בש"ס סוערות. בין הספקולציות השונות באשר לאופי הפרשה, לההערכות על סיומה בלא כלום, יש מי שמאשימים את התנהלותם של גורמי אכיפת החוק בענין.

עיקר הטענות מתמקדות בסאגת הוצאת צו איסור הפרסום שהתנהלה באופן רשלני למדי. מעט לאחר השעה שמונה הוצא מסמך לכלי התקושרת האוסר על פרסום פרשה פלילית הקשורה לפוליטיקאי בכיר. אלא שבאורח תמוה השתרבב שמו של דרעי למסמך באופן מפורש (מה שלא קורה בדרך כלל).

דקות לאחר מכן הופץ המסמך ברשתות החברתיות ובכך יצא העוקץ מהצו. בנוסף, ההדלפה נתנה את האות לחגיגות וריקודים על הדם מצידם של גורמים שונים החפצים ברעתה של ש"ס וברעתו של דרעי.

"תרשו לי להטיל ספק בטענה כי שרבוב שמו של דרעי לצו התרחש "בטעות". יותר מסביר להניח שמישהו ביקש לגרום למחול שדים להתעורר בענין, כך שלמשטרה לא תישאר ברירה אלא לפרסם את השם", אומר בכיר בש"ס בשיחה ל'קוקר'.

ומה יצא מזה? הבכיר מסביר: "מדובר בבדיקה שיותר מסביר להניח שתסתיים בלא כלום. אם השם לא היה מפורסם – זה היה עובר מתחת לראדר. עכשיו השם פורסם, דרעי הוכתם וגם לאחר שהכל יסתיים – לאנשים רבים ישאר הרושם שהוא שוב מושחת".

"אין ספק שזה בוקר לא נעים, אבל בסופו של יום כולנו עומדים מאחורי דרעי ומשוכנעים שהכל יתברר כעורבא פרח", מסיים הבכיר.

הצו הראשוני בו נכתב "בטעות" שמו של דרעי
הצו הראשוני בו נכתב "בטעות" שמו של דרעי

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ולמה יש יהודים חרדים שנדבקו בהסתה של התקשורת ומאמינים את ההשמצות נגד רבי ארי' ?????????????? (אפי' מכאילו חרדים בעלי אינטרסים)
  כי הבית משפט המרושע החליט אז למי בדיוק אתה מאמין לאותו בית משפט שמכשיר את הרפורמים , את הגיור בכאילו , את חילולי שבת המוניים בערי הקודש , את המצעדים למיניהם שעליהם כתוב בתורתינו הק' ותקיא הארץ אותם ,
  את מי את אלה שפוגעים בכל פסיקה בעד הערבים ונגד חיילי צה"ל ונגד כל דבר שמריח יהדות רבותי אין לנו על מי להשען אלא על אבינו שבשמים אל תאמינו להסתות למיניהם הכל שקר .
  אנחנו בש"ס מאוחדים במטרה אחת להחזיר עטרה ליושנה
  כי "עם הנצח לא מפחד"
  רבי ארי' המשך בכוחך זה ובזכות מרן הק' זצ"ל להושיע את ישראל……………

  משה |
  הגב
 2. מתי יפתחו העיניים לאנשים????????? לא רואים שדרעי מעורב עד צוואר בפלילים???????? פעם אחת, פעם שנייה זה רדיפה, אחרי עשרות פרשיות מישהו עוד יכול להאמין בבן אדם המושחת הזה?????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב