גורמים באגו"י: "דרעי מנהל את ליאון כאילו זה עסק משפחתי"

דרעי: "תמיד תמכנו בליאון, הוא המועמד המתאים". קרע בקול החרדי

המאבק על ראשות עיריית ירושלים בין משה ליאון לעופר ברקוביץ עולה מדרגה: גורמים חרדיים טוענים שיו"ר ש"ס, אריה דרעי, מתערב בניהול הקמפיין של ליאון. כך מדווח הבוקר ידיעות אחרונות.

"דרעי מנהל את הבחירות ואת ליאון כאילו זה עסק משפחתי, מה שמוכיח את גודל האינטרס האישי", אמר בכיר באגודת ישראל.

גורמים חרדים טענו לעיתון כי מקורביו של דרעי, לרבות בני משפחתו, נוכחים בפגישות במטה ליאון באופן יומיומי. הם גם מאשימים כי יועצו של ליברמן לוקחים חלק פעיל במטה ליאון.

סלע המחלוקת במו"מ בין ש"ס ואגודת ישראל הוא סביב תיק התכנון והבנייה: באגודת ישראל דורשים אותו עבור יוסי דייטש, כנראה בתמורה לתמיכה בליאון, אך בש"ס לא מסכימים.

מלשכת דרעי נמסר: "ש"ס תמכה כבר בבחירות הקודמות בליאון לראשות עיריית ירושלים, בהוראת מרן הרב עובדיה יוסף ז"ל, וגם בבחירות הנוכחיות תומכת ש"ס בהוראת ראש מועצת החכמים בליאון”.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי רוצה את הנדל"ן לשחיתןת

  מה לא ברור.
  ליאון בבוא היום להסתבך בגלל דרעי ולהכנס לכלא למספר שנים

  ישורון |
  הגב
 2. מי שדואג לתורה ולכבודם של גדולי ישראל אסור לו להצביע לאון

  שמעתם איך שפטרוניו של לאון, דרעי וליברמן (ליברמן דתי??), מזלזלים בגדולי ישראל!! אתם רוצים צומי? נביא אליכם את רב חיים. הם צוחקים גם על רב חיים. רשעים ארורים. אסור להצביע להם

  להצביע לאון זה חילול ה |
  הגב
 3. את הדברים שמעתי ממי ששמע זאת מהגאון רבי דוד סוולוייצ'יק בנו של רבה של בריסק זצ"ל המתגורר בירושלים, כשישב לאחרונה והסביר מי הם 'דגל התורה' של ימינו, הוא המשיל אותם לאותו גנב שהיה כל כך דבוק בתורה, למד תורה ורקד עם התורה וכל חייו תורה, אבל לשם עסקיו ופרנסתו הוא עסק בגניבה, הוא היה ידוע כגנב של העיר.

  'דגל התורה' והגנב שרוקד עם התורה.

  את הדברים שמעתי ממי ששמע זאת מהגאון רבי דוד סוולוייצ'יק בנו של רבה של בריסק זצ"ל המתגורר בירושלים, כשישב לאחרונה והסביר מי הם 'דגל התורה' של ימינו, הוא המשיל אותם לאותו גנב שהיה כל כך דבוק בתורה, למד תורה ורקד עם התורה וכל חייו תורה, אבל לשם עסקיו ופרנסתו הוא עסק בגניבה, הוא היה ידוע כגנב של העיר.

  יום אחד ביקש הרב של העיר להבין מדוע הגנב כל כך דבוק בתורה אהב תורה לומד תורה רוקד עם התורה וכל הזמן מדבר על תורה איך זה מתיישב עם עבודתו שהיא גניבה, ואותו גנב הסביר לרב, כי בזכות התורה הוא קיים בלעדי התורה הוא היה יושב שנים בבית הסוהר. כאשר תופסים אותו מעמידים אותו לדין על גניבה הוא חשוד כי גנב השופט מצוה עליו להשבע בתורה כי לא גנב וככה הוא ניצול ככה הוא עושה בכל פעם והוא אדם חפשי, התורה היא זו שמצילה אותו מכל העמדה לדין על גניבותיו.

  ככה הסביר רבי דוד את 'דגל התורה' הם רק מדברים תורה ותורה ושוב תורה מפני שהיא זו שמצילה אותם מכל המעשים רעים שלהם מכל מה שהם היפך התורה, עם 'כבוד התורה' גדול בתורה' 'שר התורה' ועוד דברים כאלו הם מצליחים לשרוד למרות שמעשיהם נגד התורה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב