גורמים בליכוד מאשימים: הקמת הממשלה מתעכבת בגלל דרעי

גורמים בליכוד טוענים כי הסיבה לעיכוב בהקמת הממשלה היא ההתעקשות של יו"ר ש"ס לקבל לידיו את משרד הפנים ללא מנהל התכנון, או לחילופין לקבל את תיק התחבורה שעליו ישראל כץ אינו מוותר

לאחר שעד כה מפלגתו של בנט תקעה את המו"מ הקואליציוני כעת התחלפו היוצרות, בתפקיד המפלגה שמעכבת את מלאכת הרכבת הקואליציה תפסה ש"ס, גורמים בליכוד טוענים כי הכל בגלל דרעי.

אותם גורמים אומרים לNRG, כי למרות המסרים שיצאו מצידה של ש"ס אמש, על דרישה למע"מ אפס במוצרי יסוד, כל המחלוקת בין שתי המפלגות קמה ונופלת על התפקיד שיקבל יו"ר ש"ס, אריה דרעי.

בליכוד הסבירו כי דרעי מסרב לקבל לידיו את משרד הפנים ללא מנהל התכנון, ולמרות שקיבל הצעה את משרד הכלכלה, גם זה סורב על ידו.

"דרעי לא מוכן לוותר, למרות שהוא כבר קיבל פיצוי, בדמות משרד הדתות, שנלקח מהבית היהודי בניגוד לרצונם", אומרים בליכוד. וטוענים עוד כי דרעי מעוניין לקבל את תיק התחבורה, במקום תיק הפנים, אך הדבר אינו ניתן מחמת שתיק זה צפוי להישאר בידיו של ישראל כץ שאינו מוכן לוותר עליו.

הגורמים הוסיפו כי כרגע הבעיה העיקרית שעומדת בפני הקמת הממשלה החדשה היא דרעי ומפלגתו. עם זאת, העריכו בליכוד כי ניתן יהיה לפתור את הבעיות גם עם ש"ס.

דוברו של דרעי מסר בתגובה כי "אנחנו מחכים לתשובות מהליכוד לגבי דרישותינו החברתיות. וגם בנושא התיקים".

 

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי תבין ראש הממשלה חש כלפיך כמו אשה שאתה מחזר אחריה מחוסר ברירה
  הרי לפני הבחירות אתה לצמן וגפני השמצתם אותו
  אתם פוליטקאים כאטייארים לכו הביתה
  החרדים אינם פראיירים שלך
  בשם אלפים : רוצים אחדות חרדית ופריימריס

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • אריה אל תוותר אל תהיה סמרטוט של בנט ושקד ששונאים אותנו יותר מלפיד בדוק!!!!!! צריך לחסום את בנט מאפשרות שליטה על הציבור החרדי ראינו בעינינו מה עשה כשרק היה יכול

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב