בצאנז מגיבים לפרשת השוחד

קהילת חסידות צאנז סוערת בעקבות החשדות נגד סגן ראש העיר שמעון שר ששימש עד לאחרונה כסגנה של פיירברג ומשמש כיו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה בנתניה, גורם רשמי בצאנז ל'קוקר': "מאמינים בחפותו" עסקן בחסידות: "הוא לא תחמן, אנחנו מפחדים שיהיה הקורבן" {"הוא לא כזה תחמן"}

קהילת חסידות צאנז סוערת בעקבות החשדות כנגד סגן ראש העיר שמעון שר, ששימש עד לאחרונה כסגנה של פיירברג ומשמש כיו"ר ועדת המשנה לתכנון ובניה נתניה, במשך שנים רבות.

גורם בכיר בחסידות צאנז אומר לקוקר כי "חסידות צאנז מאמינה בחפותו של איש קהילת צאנז הרב שמעון שר אשר נחקר בעבר ויצא נקי כשלג והכל התברר כעורבא פרח".

אברך בחסידות אשר מעורה בפרטי החקירה מספר ל'קוקר' על התחושה בחסידות, "אף אחד לא בהלם, כי שר נחקר בעבר ויצא זכאי", הוא מסביר, "יש תחושה שר' שמעון שר הולך להיות שעיר לעזאזל, הרי לאיש אין נכסים רבים ולא התעשר למרות שהיה יכול להתעשר בקלות בתוקף תפקידו".

האברך מוסיף עוד פרטים על אישיותו של עסקן החסידות, "הוא עסקן ישר, לא תחמן שמסובב את כולם על האצבע, יתכן שהסתבך בגלל שלא הכיר את הפורצדרה המשפטית. לדבריו, "לא לחינם פיירברג הציבה אותו בוועדה שחולשת על התכנון והבנייה מתוך ידיעה שהוא יעשה את כל אשר תבקש".

עורך הדין של פיירברג: "שר לא היה אז היא חתמה"

ביום שישי התראיין עורך דינה נתי שמחוני ב"אולפן שישי" והגיב לטענות: "מציע לא להיחפז למסקנות. מציע לכולם להבין שמדובר בתחילת החקירה, שהחלה רק לפני כמה ימים – כולנו יודעים איך חקירות מתחילות ולא תמיד הן מסתיימות כך. הדבר היחיד שזועק זו חזקת החפות של גברת מרים פיירברג".

  צפו בפאנל הפרשנים דקה 10

לדבריו, "הנגיעה היחידה היא שב-2013 היא חתומה על היתר בנייה: היתר בנייה הוא טכני ופורמלי במהותו לאחר שעבר את אישורי כל הגורמים. הרב שמעון שר היה אמור לחתום עליו ולא היה באותה עת בעירייה ולכן גב' פיירברג חתמה עליו. לא היה שום זכר לשם הפרויקט או היזם, כך שהיא לא הייתה יכולה לדעת הלכה למעשה שמדובר באותו פרויקט. מציע לא להיחפז למסקנות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.