גושפטיין ליו"ר הכנסת: "אל תבייש את צעירותך"

התבוללות, שיגר מכתב נרגש אל יושב ראש הכנסת, אשר הלין אמש על כך שלא יכל למנוע את כניסתו לדיונים אתמול בכנסת ואף המליץ להוציא את ארגונו של גופשטיין אל מחוץ לחוק "אל תבייש את צעירותך" כתב {פנייה מרגשת}

בנצי גופשטיין, מי שעומד בראש ארגון להב"ה למניעת התבוללות, שיגר מכתב נרגש אל יושב ראש הכנסת, אשר הלין אמש על כך שלא יכל למנוע את כניסתו לדיונים אתמול בכנסת ואף המליץ להוציא את ארגונו של גופשטיין אל מחוץ לחוק "אל תבייש את צעירותך" כתב.

גופשטיין פותח את המכתב: "הצטערתי לקרוא את תגובתך להופעתי בוועדת פנים בכנסת, וזאת בשעה שבבניין הכנסת ישנם חברים שתומכים בפעולות טרור כנגד חיילי צה"ל ומתנחלים ויש כאלה שמשווים את מדינת ישראל לנאצים ימ"ש".

"מכיוון שיש לי הערכה כלפיך כאסיר ציון לשעבר, אשר ישב למען הזכות לעלות לארץ ולקיים מצוות, אני פונה אליך כאיש אל רעהו, כמי שרבו הרב כהנא היה הראשון שנלחם למען יהודי ברה"מ, למי שזכה להילחם באימפריית הרשע מבפנים, כיהודי חם ליהודי חם, ושואל – האם באמת אתה רואה בפעילות ארגון להב"ה פעילות טרוריסטית?
האם לחמת למען הזכות לעלות לארץ כדי לחיות במדינה יהודית, או כדי שבנותינו תתחתנה עם גויים? האם ידוע לך כמה בנות אומללות משוועות לעזרה על-מנת שנחלץ אותן מהכלא הנורא שנכפה עליהן? מה תאמר על הפעילים המסורים שעמלים לילות כימים לאיתור אותן בנות תוך סיכון עצמי, אחר שהורי הבנות פנו בדמעות לארגון להב"ה, לא לכנסת או לכל מקום אחר? אלו טרוריסטים?"

והוסיף: "האם כאשר דנים על טיבו של אותו ארגון, לא ראוי לתת לו אפשרות להציג את עמדתו? האם עלית לכאן מרוסיה כדי ליישם כאן את שיטות הדמוקרטיה של הפוליטביורו הסובייטי? לתת זכות ביטוי לכולם, בתנאי שהם מסכימים איתי? בתנאי שהם הולכים בתלם? זה נקרא אצלך 'חופש הביטוי'? בשביל זה יצאת מברית המועצות? סבורני, שלא. סבורני, שהקרבת והסתכנת וישבת בכלא כדי לחיות במדינה יהודית, במדינה שמוקירה את מי שפועל למען העם היהודי".

בסיום פונה גופשטיין אל יו"ר הכנסת : "אנא ממך, חזור לאותם ימים של גדולה, אותם ימי תהילה, בהם התפרסמת לא כאיש הממסד, אלא כאיש האמת שמוכן להלחם בממסד. אנא, אל תיתן לתפקידך ולמעמדך לגרום לך לבייש את צעירותך, הדרך בה ההיסטוריה תנציח אותך פתוחה לפניך. אתה יכול להירשם בה כגיבור האומה, ואתה יכול, חלילה, למצוא את עצמך עם כנכנע לטרור הרעיוני הבולשביקי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.