מחבל רצח את הדס בוכריס ז"ל

פיגוע דקירה בגוש עציון: נערה בת 17 נפצעה אנוש ונפטרה כעבור זמן מפצעיה, המחבל חוסל על ידי עוברי אורח שהיו בזירה. מתנדב: אזרחים שהיו במקום החלו לסייע לה ולעצור את הדימומים. העלנו אותה במהירות לניידת טיפול נמרץ כשהיא מורדמת ומונשמת". ראש מועצת גוש עציון דוידי פרל: "מדובר פה על מלחמה נגד מדינת ישראל וכל העולם השפוי שרוצה לחיות בשקט. כל עוד לא נפנים שזו מלחמה וננהג כבמלחמה, המצב לא ישתנה". הצטרפו לשידור החי { הצטרפו לשידור החי}

 מחבל פלסטיני חמוש בסכין תקף בשעות הצהריים נערה בת 17 בצומת גוש עציון ופצע אותה באורח אנוש. הנערה נפטרה מפצעיה בבית החולים שערי צדק בירושלים.

המחבל נוטרל על ידי כוחות הנמצאים בשטח וחוסל.

חובשים ופרמדיקים שהוזעקו למקום העניקו לצעירה טיפול רפואי ראשוני ופינו אותה לבית החולים שערי צדק בירושלים.

"על המדרכה סמוך לתחנת האוטובוס שכבה הצעירה כשהיא מחוסרת הכרה ועם פצעי דקירה בפלג גופה העליון", סיפר זכי יהב, פרמדיק מד"א.

ד״ר מרין, מנהל מרכז הטראומה בשערי צדק, מסביר כי לרופאים לא היה שום סיכוי להציל את חיי הצעירה שנדקרה ע״י המחבל בצומת גוש עציון.

ישראל קלצקין מתנדב זק"א, אמר "קיבלנו דיווח מהמוקד על פצועה קשה מדקירה, הגענו למקום הפיגוע תוך מספר דקות. הבחורה הייתה במצב אנוש והמחבל חוסל ע"י חיילים שהיו במקום. אמבולנס פינה את הבחורה במצב אנוש ובבית החולים נפטרה. צוות זק"א מחוז ש"י טיפלו באיסוף הממצאים".

הפרמדיק, שהיה מהראשונים להגיע לזירה לאחר הפיגוע סיפר, "אזרחים שהיו במקום החלו לסייע לה ולעצור את הדימומים. העלנו אותה במהירות לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותה תוך כדי טיפול רפואי מציל חיים לבי"ח כשהיא מורדמת ומונשמת".

בשיחה עם חדשות 2 סיפר ראש מועצת גוש עציון דוידי פרל: "קשה לתאר את התחושות, מדובר פה על מלחמה נגד מדינת ישראל וכל העולם השפוי שרוצה לחיות בשקט. כל עוד לא נפנים שזו מלחמה וננהג כבמלחמה, המצב לא יתשנה". הוא הוסיף כי כעת נבדק כיצד הצליח המחבל לחדור את מעגלי האבטחה הרבים בצומת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.