גיא הוכמן מתנצל: "לא הייתה לי יד בעריכה"

לאחר שפוטר מתפקידו בשל סרטון ההסתה שביים במטרה להשחיר את פני הציבור החרדי, הקומיקאי גיא הוכמן פרסם פוסט התנצלות בדף הפייסבוק שלו. וטען כי אקט שבירת הדגל לא היה אמור להופיע בסרטון. { לאחר שפוטר}

לאחר שפוטר מתפקידו בשל סרטון ההסתה שביים במטרה להשחיר את פני הציבור החרדי, הקומיקאי גיא הוכמן פרסם פוסט התנצלות בדף הפייסבוק שלו. "הגיע הזמן לומר זאת, עשיתי טעות. לא הייתי צריך לצלם את הכתבה הזאת". הוא מודה, "נשלחתי להיות שחקן במגרש שהוא לא שלי – דוקו, דרמה, כל דבר שהוא לא בידור ושעשועים. זו האמת, זו אינה יוזמה שלי, לא הייתה לי יד בעריכה. אני קומיקאי, לא עיתונאי חוקר, אין לי אג׳נדה, אני לא רוצה לקדם שום דבר. אין לי דבר וחצי דבר נגד הקהילה החרדית, כמו שאין לי נגד אף קבוצה בישראל. אני רוצה שכולם יצחקו באותה מידה. וזה, לצערי, ממש לא היה מצחיק". הוא מסביר.

" זו הייתה השגיאה. כי צחוק הוא מחבר, מקרב, ולא מפלג. והדבר האחרון שאני, כמו כולם, חפץ בו, זה פילוג העם".
הוכמן מתאר בדף הפייסבוק את השתלשלות האירועים,"הפעם הסכמתי להישלח עם במאי לכתבה שלא צריך להסכים להישלח אליה. ועל זה אני מתחרט".

הוכמן הביע התנצלות כלפי הציבור החרדי, "אני רוצה להתנצל במיוחד בפניכם, הציבור החרדי, על כל האירוע. לא נשלחתי כדי להסית נגד ציבור שמשרת איתי במילואים, גר לידי, חי איתי, עוקב אחריי ונהנה מהשטויות שלי".
לדבריו, "אקט שבירת הדגל קרה כקטע ספונטני בסוף הצילומים בבני-ברק, ולא היה אמור להיכנס לסרטון".

 הוכמן כותב עוד כי  הוא  "לא היה שותף לעריכה, כמו גם למטרות שמאחוריה". כל היוזמות היצירתיות שלי עוסקות בתחום ההומור. לצערי, לטיפשותי, כאן בפעם הראשונה חרגתי מהז׳אנר.

הוכמן מסיים את הפוסט ומביע צער על כך הוא " נאלץ לשלם את המחיר". ואף מזכיר, " למי שיש עוד שאלות – אני חותם בלשכה בשעות 8-10".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.