גיא לרר זומן לחקירה במשטרה

מנחה תוכנית "הצינור" בערוץ 10 מפרסם בעמוד ה'פייסבוק' שלו כי זומן לחקירה באזהרה במפלג הונאה של המשטרה, בחשד כי פירסם לכאורה חומרי חקירה שאסורים בפרסום.{צינור לילה}

גיא לרר, מנחה תוכנית "הצינור" בערוץ 10 מפרסם בעמוד ה'פייסבוק' שלו כי זומן לחקירה באזהרה במפלג הונאה של המשטרה, בחשד כי פירסם לכאורה חומרי חקירה שאסורים בפרסום.

על פי החשד לרר פרסם סרטון סאטירי של עו"ד ברק כהן, שמתח ביקורת נגד אחד השוטרים בתחנת מוריה בירושלים.

 

בסטטוס שפירסם כוכב הרשת לרר ברשת החברתית הוא מתאר את השתלשות החקירה: "החלטתי להוציא את זה כאן לפני שתגיע איזו הדלפה מכוערת שאחריה אצטרך רק להתגונן. זומנתי לחקירה באזהרה במפלג הונאה של המשטרה. הובלתי יחד עם עצורים הכבולים באזיקים בידיהם וברגליהם לחדר טביעות האצבעות וצולמתי במאג שוט.

לרר מפרט על האשמות כנגדו: "פרסום חומרי חקירה אסורים". מהם חומרי החקירה האסורים? סרטון סאטירי של עו"ד ברק כהן נגד אחד השוטרים בתחנת מוריה בירושלים. החברים של השוטר מהתחנה זימנו את ברק כהן לחקירה מדוקדקת שבשיאה ניגנו לו את השיר מיו-טיוב".

 

"אני שידרתי את החקירה המוזרה על הסרטון ההיתולי שעלתה כבר בפייסבוק ונצפתה על ידי עשרות אלפים ועכשיו אני חשוד בעבירה שדינה עד שנת מאסר. בחקירתי נכח ראש מפלג ההונאה. עד כדי כך. אין לי פה עניין להצטייר כקורבן. החקירה היתה אדיבה ובשום אופן לא חוויה טראומטית או משהו שמתקרב לזה אפילו. העניין הוא עקרוני. בשיחות שניהלתי עם החוקרים הגענו לדיון ער על הביקורת שאנחנו מותחים בצינור על תפקוד המשטרה לאורך שנים. אולי במקרה, אולי לא. שאלתי האם חקירות פריצה, גניבות ואלימות זוכים לאותה תשומת לב כמו אותה חקירת ענק על העלבת שוטר. בינינו, אין צורך אפילו להשיב על השאלה הזו. אולי מטרת החקירה היתה להפחיד או להלחיץ? אולי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.