גיבושי זוגי למתנדבי "איחוד הצלה"

אל הכנס הגיעו רבנים אישי ציבור מפקדים בכירים במשטרת ירושלים חברי הכנסת ובכירי הארגון ביניהם המנכ״ל משה טייטלבוים ראשי אגפים וסניפים. צפו

מאות מתנדבי איחוד הצלה ממרכז ירושלים מצוות ״ציון״ משתתפים בשעה זו בערב גיבוש זוגי במסעדת פסקדוס בירושלים.

אל הכנס הגיעו רבנים אישי ציבור מפקדים בכירים במשטרת ירושלים חברי הכנסת ובכירי הארגון ביניהם המנכ״ל משה טייטלבוים ראשי אגפים וסניפים.

בערב ישיקו את הצוותות החדשים וחילוק מחדש של מחוזות ירושלים בארגון. בארוע יחולק שי למתנדבים ומשפחותיהם ותעודות הצטיינות והוקרה למתנדבים שעמדו ביעדים שהוצבו להם על ידי ראשי הסניפים.

המנכ״ל משה טייטלבוים הבטיח למתנדבים מינילנסים (רכבי חירום זעירים) מנהל אגף תחבורה זאבי סופר דיבר על רכיבה בטוחה בעת השימוש באופנולנסים.

מפקד ימ״ר ירושלים אלי כזורי שהשתתף בארוע הבטיח להגביר את שיתוף הפעולה עם מתנדבי ׳איחוד הצלה׳ בירושלים והביע את הערכתו על פעילותם העניפה של מתנדבי הארגון בעיר.

עוד השתתפו באירוע: הרב יצחק בצרי, שדיבר על הקשר האישי עם הארגון כאשר ראש סניף גאולה יוסי רפאלי הציל את ביתו בתאונת דרכים קשה לפני כעשר שנים. נתי גור, מפקד תחנת לב הבירה בעיר, סגן ראש עיריית ירושלים צביקה כהן חבר מועצת העיר פיני עזרא, וזאבי סופר -סמנכ״ל פיתוח ותחבורה.

ראש הסניף הארגון דיבר על הצורך לחזק גם את נשות המתנדבים שמאפשרות את הפעילות ומקריבות מעצמן לטובת הארגון. רפאלי בירך את הנהלת הארגון על הוספת המיני אמבולנס שמאפשר תנועה בשכונותיה הצרים של ירושלים.

סגן ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש אמר בדברים שנשא בפני המתנדבים ״ירושלים גאה במה שאתם עושים. תודה לכם בשם תושבי ירושלים״

מנכ״ל ישראלייף אלי פולק דיבר גם בשבחם של המתנדבים ובני משפחותיהם שמקריבים ומקדישים מזמנם ו תפנים מכל עיסוקיהם למען המטרה הנעלה של הצלת חיים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.