גיוס בנות: 'כיכר השבת' נחסם לתנועה

כמה עשרות מפגינים חוסמים את צומת כיכר השבת לסירוגין בשל מחאתם כנגד גזירת גיוס בנות

עשרות סיקריקים חוסמים בשעה זו את כיכר השבת ושורפים פחים ומנסים לתקוף נהגים בשל מחאתם כנגד גיוס בנות.

 

כיכר השבת – הערב צילום: מני רפאל

מהמשטרה נמסר בתגובה: "כמה עשרות מפגינים חוסמים את צומת כיכר השבת לסירוגין ומהווים הפרעה לתנועה במקום".

"שוטרי משטרת ישראל פועלים להשבת הסדר הציבורי והתנועה במקום לסדרה".

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כנסו......... יש לך תפקיד מכריע במערכה גורלית זו, ברגע שנולדת ובאת לאויר העולם נעשית מגוייס "לצבא-השם-ית'-שמו" צויידת בכלי נשק אבירים ביותר, אשר בכוחם להפיל חללים חללים מכוחות הטומאה, וזכותך וחובתך להתנהג כפי שחייל אמור להתנהג בעת מלחמה, והיינו ע"י מחאות, ותפלות להקב"ה. כנסוווווווווווו.......

  לאחרונה הרשעים המגייסים אינם יודעים שבעה, לא ינוחו ולא ישקטו, ובתקופה האחרונה מתחילים להדק את החגורה נגד בנות ישראל הכשירות-הצנועות, וכפי שמעידים העוסקים בענין זה לשם שמים, אשר לאחרונה מגיע לידיהם עשרות פניות של בנות ישראל כשרות שנסתבכו על ידי רשויות הצבא, בכל מיני אמתלאות ותירוצים שונים, כשעשרים אחוז מתוכן עומדות בפני סיבוכים רציניים, ואיום מאסר מרחפת על ראשן, וכהיום אוחז המצב בענין 'גיוס בנות' באותו מקום שאחזנו לפני שנה וחצי בענין 'גיוס בנים', וכאשר עינינו רואות שיש כאן תהליך מדורג ומתוכנן, פלצה ורתת תאחזתנו רק מלהעלות על לבבינו היכן נעמוד בעוד שנה ושנתיים, השם ישמרינו היל"ת.

  ושמא תשאל/י, מה אנו ומה חיינו, מה כוחינו ומה גבורתינו, האם אני הקטן יכול לערוך מלחמה נגד השלטון העריץ והנורא, והלוא יש להם בתי כלא בתי משפט ושוטרים, פצצות אטום וטילים מתחדשים, רימוני הלם וגז מדמיע ופלפל, ואני כוחי דל וקטן, האם יכול אני לעשות משהו בנידון.

  זאת מטרת מאמרי לגלות את אזנך בשורה טובה ומחייבת, כן, את/ה יהודי/ה הנאמן לשם ולתורתו, יש לך תפקיד מכריע במערכה גורלית זו, ברגע שנולדת ובאת לאויר העולם נעשית מגוייס "לצבא-השם-ית'-שמו" צויידת בכלי נשק אבירים ביותר, אשר בכוחם להפיל חללים חללים מכוחות הטומאה, וזכותך וחובתך להתנהג כפי שחייל אמור להתנהג בעת מלחמה, והיינו ע"י מחאות, ותפלות להקב"ה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. סוף סוף כולם רואים את האמת: אם באמת כל החרדים יצאו להפגין נגד גזירת גיוס השמד והזימה, נגד גיוס בנים, נגד גיוס בנות, ונגד "חילולי השבת" של הרכבת וכדומה, [היינו = חילולי שבת של החכי"ם החרדים] והפגנות נגד וועד הישיבות, וגם יעברו מפאה למטפחת, וישפרו הצניעות, ולא ידברו בשעת התפלה, הסכנה תחלוף. ברור שמלחמת גוג ומגוג בפתח. היא כבר התחילה אבל בצורה סמויה ועוד מעט תתפרץ. ואח"כ יבוא השביט הנורא (ניבירו) המוזכר בזהר פר' שמות (דף ז-ח ) וישלים את המלאכה על כל שונאי ישראל (הציונים) בשני שליש העולם. כן מובא בנביא -יואל, -זכריה, -יחזקאל, -עמוס, -דניאל ועוד. סוף סוף כולם יראו את האמת. חז"ל אמרו כל ישראל ערבים זה לזה. סוף סוף כולם רואים את האמת, וסוף סוף קולטים שזה הדרך היחידה מול החילונים.. תן להם אצבע הם רוצים יד. למעשה אין הבדל בין גיוס בנים לבנות שתיהם ביהרג ואל יעבור (מרן הגרי''ז הלוי מבריסק, והחזו''א לגרש''ז ברוידא, הגרא''מ שך לגרמ''צ ברגמן, והגרי''ש אלישיב להגר''ש דויטש והגר''צ פרידמן וכו') רק שזה נוגע יותר ברגש, באם ח"ו לא נעצור את זה כעת ע"י מחאות ותפלות להקב"ה נגיע בטווח של כעשרים שנה ואפי' פחות ליעדים ומכסות בטענה של שויון בנטל. לפני שיהיה מאוחר. התייצבות בלשכות הגיוס אסורה לבנים ולבנות, רק עמידה חזקה ואיתנה כחומה בצורה מול צוררי התורה תביא לביטול גזירת גיוס השמד המרחפת על עולם התורה וכבר מכרסמת בציבור החרדי.

  סוף סוף כולם רואים את האמת: אם באמת כל החרדים יצאו להפגין נגד גזירת גיוס השמד והזימה, נגד גיוס בנים, נגד גיוס בנות, ונגד "חילולי השבת" של הרכבת וכדומה, [היינו = חילולי שבת של החכי"ם החרדים] והפגנות נגד וועד הישיבות, וגם יעברו מפאה למטפחת, וישפרו הצניעות, ולא ידברו בשעת התפלה, הסכנה תחלוף. ברור שמלחמת גוג ומגוג בפתח. היא כבר התחילה אבל בצורה סמויה ועוד מעט תתפרץ. ואח"כ יבוא השביט הנורא (ניבירו) המוזכר בזהר פר' שמות (דף ז-ח ) וישלים את המלאכה על כל שונאי ישראל (הציונים) בשני שליש העולם. כן מובא בנביא -יואל, -זכריה, -יחזקאל, -עמוס, -דניאל ועוד. סוף סוף כולם יראו את האמת. חז"ל אמרו כל ישראל ערבים זה לזה.

  סוף סוף כולם רואים את האמת, וסוף סוף קולטים שזה הדרך היחידה מול החילונים.. תן להם אצבע הם רוצים יד. למעשה אין הבדל בין גיוס בנים לבנות שתיהם ביהרג ואל יעבור (מרן הגרי"ז הלוי מבריסק, והחזו"א לגרש"ז ברוידא, הגרא"מ שך לגרמ"צ ברגמן, והגרי"ש אלישיב להגר"ש דויטש והגר"צ פרידמן וכו') רק שזה נוגע יותר ברגש, באם ח"ו לא נעצור את זה כעת ע"י מחאות ותפלות להקב"ה נגיע בטווח של כעשרים שנה ואפי' פחות ליעדים ומכסות בטענה של שויון בנטל. לפני שיהיה מאוחר. התייצבות בלשכות הגיוס אסורה לבנים ולבנות, רק עמידה חזקה ואיתנה כחומה בצורה מול צוררי התורה תביא לביטול גזירת גיוס השמד המרחפת על עולם התורה וכבר מכרסמת בציבור החרדי.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ראב"ד העדה החרדית הגר״מ שטרנבוך שליט"א דיבר אודות חילולי השבת המתרבים בארץ ישראל לאחרונה. לדאבוננו בזמן האחרון חילול שבת מתרבה והולך, ומשבת לשבת המצב נעשה גרוע יותר רח״ל, ובעוה״ר אין אנו מזדעזעים, ואין אנו מפגינים, ואין אנו מראים שכואב לנו שפוגעים בשבת קודש, שהיא האות לאמונה בד׳ והיא מתקשרת אותנו לקב״ה, וח״ו אנו מעמידים עצמינו בסכנה כשאנו שותקים ואין אנו מפגינים, ואין אנו מוחים, ואין אנו תובעים את עלבונה של שבת קדשינו ר"ל. זה התחיל בהדלקת האדמו"ר של ביאון בל"ג בעומר במירון, כשגרמו לאלפי שוטרים, נהגים, ואנשי תחזוקה ועוד, לחלל שבת, במספרים מזעזעים, ומאז אין מנוח ל"שבת קודש" בארץ ישראל, מצב חילולי השבת בכל הארץ מחמירים משבוע לשבוע בגלל ההדלקה במירון תוך כדי גרימת חילולי שבת וזה המקור לכל הצרות.

   ראב"ד העדה החרדית הגר״מ שטרנבוך שליט"א, שהה השבת בטבריה עילית, ובמהלך סעודה שלישית בה התאספו קהל רב ובהם עשרות חסידי צאנז, הוא דיבר אודות חילולי השבת המתרבים בארץ ישראל לאחרונה.

   לדאבוננו בזמן האחרון חילול שבת מתרבה והולך, ומשבת לשבת המצב נעשה גרוע יותר רח״ל, ובעוה״ר אין אנו מזדעזעים, ואין אנו מפגינים, ואין אנו מראים שכואב לנו שפוגעים בשבת קודש, שהיא האות לאמונה בד׳ והיא מתקשרת אותנו לקב״ה, וח״ו אנו מעמידים עצמינו בסכנה כשאנו שותקים ואין אנו מפגינים, ואין אנו מוחים, ואין אנו תובעים את עלבונה של שבת קדשינו ר"ל.

   השבת זועקת, פוגעים בה קשות, זה התחיל בהדלקת האדמו"ר של ביאון בל"ג בעומר במירון, כשגרמו לאלפי שוטרים, נהגים, ואנשי תחזוקה ועוד, לחלל שבת, במספרים מזעזעים, ומאז אין מנוח ל"שבת קודש" בארץ ישראל, מצב חילולי השבת בכל הארץ מחמירים משבוע לשבוע בגלל ההדלקה של חסידי ביאון במירון תוך כדי גרימת חילולי שבת, וזה המקור לכל הצרות כמו גיוס השמד.

   מי שגרמו לחילולי שבת הללו אינם מתקנים, מצידם שהשבת תיפגע והעיקר שהאגו שלהם ינצח. אז הם טועים, הנושא הזה לא יירד מסדר היום עד אשר יתקנו תיקון של ממש שיבטיח כי דבר כזה לא יקרה שוב.

   דיבר אודות חילולי השבת המתרבים בארץ ישראל לאחרונה. |
   הגב
 3. אולי מישהו/י מוכן/ה להסביר לי איך יכול להיות שלפני כשבועיים הסתיים קורס משגיחי כשרות של הצבא, והם נשלחו למשימות במטבחים בבסיסי הצבא. ביניהם 20 חילונים-ממש שהוכשרו ונשלחו למשימוות כשרות, ואין פוצה פה ומצפצף?

  אולי מישהו/י מוכן/ה להסביר לי איך יכול להיות שלפני כשבועיים הסתיים קורס משגיחי כשרות של הצבא, והם נשלחו למשימות במטבחים בבסיסי הצבא. ביניהם 20 חילונים-ממש שהוכשרו ונשלחו למשימוות כשרות, ואין פוצה פה ומצפצף?

  אולי מישהו/י מוכן/ה להסביר לי איך אין פוצה פה ומצפצף? |
  הגב