גילויים חדשים: איש עסקים מישראל וטובות ההנאה

הפרשן הפוליטי של ערוץ 2 אמנון אברמוביץ, חשף באולפן שישי, שורה של גילויים חדשים אודות תיק 2000 ממנו עולה כי איש עסקים מישראל ניסה לגייס את ראש הממשלה נתניהו כדי שייטיב עימו, והאיש בתמורה אמור היה להיטיב עם נתניהו בתחומים שמעניינים אותו. צפו. {פאנל הפרשנים }

הפרשן הפוליטי של ערוץ 2 אמנון אברמוביץ חשף  שורה של גילויים חדשים אודות תיק 2000 ממנו עולה כי איש עסקים מישראל ניסה לגייס את ראש הממשלה נתניהו כדי שייטיב עימו, והאיש בתמורה אמור היה להיטיב עם נתניהו בתחומים שמעניינים אותו.

גורמים המעורים בעניין, סיפרו לחדשות 2 כי שהתיק יתפרסם הוא יעורר סערה ציבורית עזה, אבל על פי ההערכות, אין לדעת בשלב זה האם יגיע לכתב אישום.

במשטרה חושדים כי איש עסקים ישראלי ניסה לגייס את נתניהו שיפעל וייטיב איתו. בתמורה הוא ייטיב עם נתניהו בתחומים שמעניינים אותו. אבל כאמור, אין לדעת לעת הזאת אם זה יבשיל לתיק פלילי.

עורך הדין יעקב וינרוט, פרקליטו של ראש הממשלה, אר היום כי "אין איסור על סיגרים כמתנה". וינרוט, שהתייעץ אמש עם נתניהו בתום החקירה השנייה, הוסיף: "בחשדות אין ממש".

"כל בר דעת מבין שאם חבר קרוב מביא לחברו סיגרים במתנה, אין בזה ולא יכול להיות בזה, שום בדל איסור, שום בדל של עבירה פלילית", אמר וינרוט ביחס לפרשה 1000.

"לגבי הפרשה השניה – מה שאני יכול לומר, אחרי ששמעתי את תשובות ראש הממשלה, הייתי ונשארתי רגוע", הוסיף עורך הדין. "לא מדובר בכספים, לא מדובר בהלוואה, לא מדובר במשהו שמקים עבירה, ואני משוכנע שכאשר תשובותיו של רה"מ תישמנע על ידי מי שתישמענה, יתברר לכל שומע, שבכל הדברים הללו אין שום חשש או אבק של עבירה פלילית".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.