גיל שרון מנכ"ל פלאפון: "התקלה הסתיימה ועדיין בחקירה הנדסית נפצה את הלקוחות ב 60 דקות לחיוג בארץ או לחו"ל לפי בחירתם"

בתדרוך עיתונאים שקיים  גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, במרכז הבקרה של החברה, סיכם שרון את התקלה שהתרחשה ברשת הסלולר של החברה. לדבריו התקלה התרחשה במשך שלוש וחצי שעות וגרמה לשיבושים בהוצאת וקבלת שיחות.

"ראשית, אמר שרון, התקלה התגלתה במרכז הבקרה של החברה כבר בשעה 19.05 ותלונות לקוחות החלו להגיע סביב השעה 19:30. החל משעה זו ועד השעה 22.40, אז הסתיימה התקלה, מרבית תנועת הדיבור לא פעלה, למעט בקרב לקוחות ברשת ה-CDMA.

שרון ציין את ההתגייסות המשותפת של כל המהנדסים הבכירים של החברה ועובדים רבים בחטיבת ההנדסה יחד עם מהנדסי יצרני המערכות, על מנת לאתר את התקלה. במסגרת זו נבדקו תוך זמן קצר כל מערכות הליבה של הרשת כגון מתגים, מסד הנתונים המרכזי HLR, ורשת האיתותים. לאחר ביצוע מספר פעולות, בהם בודדו ונוטרלו בשיטתיות רכיבים שונים במערכת, החלה הרשת בהתאוששות מהירה, כאשר החל משעה 23.00 רשת פלאפון פעלה כסדרה. הסיבה לתקלה טרם זוהתה ,חקירת התקלה תימשך ויופקו לקחים ככל שיידרש.

במפגש ציין שרון, כי החברה תעניק הטבה לכל לקוחות הרשת החדשה לבחירתם. ההטבה תכלול בחירה בין 60 דקות שיחה בארץ, או 60 דקות לשיחות מהארץ לחו"ל (ליעדים באירופה ובארה"ב). על מנת לבחור בין האפשרויות, הלקוחות יוכלו להירשם החל מיום רביעי כ"ו בשבט 6.2 במערכת הIVR בכוכבית 2424 או באתר פלאפון (www.pelephone.co.il). ההרשמה תפתח למשך שבוע, ותיכנס לתוקף למשך 30 יום מיום ההרשמה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.