גלאון: "ליברמן משת"פ, מתעורר חשד לשוחד פוליטי"

באופוזיציה זועמים על ישראל ביתנו בשל הצבעתם הצפויה על מתווה הגז. גלאון: "יצחק תשובה מסתובב עם מזוודה ובה 100 מיליון שקל ומחפש את הקליינט בכנסת"

מתקרבים להצבעה על מתוה הגז: יו"ר מר"צ זהבה גלאון מאשימה היום את יצחק תשובה בניסיון לתת שוחד פוליטי, וזאת לאור טענתה של ח"כ שלי יחימוביץ' כי תשובה הציעה לה לנהל קרן של 100 מיליון שקל מכספי הגז.

"העדויות של ח"כ שלי יחימוביץ' ושל חברי כנסת מיהדות התורה מהימים האחרונים מלמדות דבר אחד: יצחק תשובה מסתובב עם מזוודה ובה 100 מיליון שקל ומחפש את הקליינט בכנסת שייקח אותם בתמורה לתמיכה בהנצחת מונופול הגז שלו. חקירות המשטרה כבר חשפו שישראל ביתנו מעורבת בעסקאות אפלות של הון שלטון, אמרה גלאון.

בהמשך כינתה גלאון את אביגדור ליברמן "משת"פ" בשל כוונת ישראל ביתנו להצביע יחד עם הקואליציה הלילה בכנסת: "הצבעה של ישראל ביתנו עם הקואליציה בעניין הגז תוכיח סופית שליברמן הוא סוכן של הקואליציה בתוך האופוזיציה, ושהוא מתנהג כמשת"פ של נתניהו ככל הנראה בעבור שוחד פוליטי.

"אם ישראל ביתנו תתמוך בהצעת הממשלה להעביר את סמכויותיו של שר הכלכלה אריה דרעי, בעניין הגז לממשלה, הרי שמתעורר חשד כבד לשוחד פוליטי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.