גלאון תקפה – נתניהו התפוצץ מצחוק (וידאו)

נתניהו הודיע בכנסת כי בקרוב יחולקו לחברי הקואליציה התיקים שבהם הוא מחזיק. בשלב הזה פנתה חבר הכנסת זהבה גלאון לראש הממשלה וגרמה לו להתפקע מצחוק. צפו. {"אל תשאיר אותנו במתח"}

ראש הממשלה ממשיך לספק כותרות: בצהריים (שני) הגיע נתניהו לועדה לביקורת המדינה להשתתף בדיון על "פעילות מערך ההסברה והדיפלומטיה הציבורית במשרד החוץ".

חברי הכנסת הטיחו לעברו ביקורת על מספר המשרדים הרב שבהם מחזיק ראש הממשלה, בתגובה נתניהו השיב כי בקרוב יחולקו לחברי הקואליציה התיקים שבהם הוא מחזיק.

בשלב הזה פנתה חבר הכנסת זהבה גלאון לראש הממשלה באקט משעשע,"זה לא עובד ככה אדוני ראש הממשלה, להגיד שאתה הולך לחלק תיקים ולא לפרט? זה לא עובד ככה, להשאיר אותנו במתח?", שאלה גלאון אל מול ראש הממשלה שלא הצליח להתאפק ופרץ בצחוק יחד עם חברי הועדה.

יו"ר הועדה, ח"כ קארין אלהרר (יש עתיד), פתחה את הדיון ואמרה כי "משרד החוץ אמור להיות האחראי הבלעדי על מדיניות ההסברה והוצאתה לפועל בדרך הטובה ביותר, אבל בינתיים קמו להם משרדים נוספים. לא ברור כלל מה הצורך בקיומם של משרדים נוספים".

לדבריה, "אפשר היה לחשוב שזה טוב שיש עוד עוסקים במלאכה, אולם המציאות מלמדת שהדבר פגע וממשיך לפגוע בכוחה של מדינת ישראל לייצר הסברה טובה ואחידה, מתברר שאין נהלים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.