גלבך: "אני מקווה שבעוד 23 יום אני יוכרז כראש העיר"

המועמד החרדי לרשות עיריית צפת נחמן גלבך מאמין בראיון לגלסנר ב'קול ברמה כי הוא ינצח בבחירות לראשות העיר.

המועמד החרדי לרשות עיריית צפת נחמן גלבך מאמין בראיון לגלסנר ב'קול ברמה כי הוא ינצח בבחירות לראשות העיר. "צפת חוזרת לגדולתה", הוא מצהיר בראיון, "הציבור החרדי והחילוני בעיר רוצה שינוי. אחוז החרדים בעיר כמעט 50 אחוז".

"אני מקווה שבעוד 23 יום אני יוכרז כראש העיר", הצהיר. גורם חרדי בצפת העריך כי "בגלל שהקולות יתחלקו בין גלבך ללזר אין סיכוי שמישהו חרדי יקח. בצ]ת מעריכים כי מי שיטול את כל הקופה הוא שוקי אוחנה מועמד הליכוד

אמש הודיע המועמד לראשות העיר צפת, שמעון אוואקי, על הסרת מועמדותו וחבירה לאליעזר לזר במועמדותו לראשות העיר צפת. לאוואקי, איש עסקים וצדקה מוכר מאוד בעיר, מנדט טבעי בקרב הצפתים השווה כ-1,000 קול. הצעד מהווה גם אמירה ציבורית באשר לאמונה ביכולותיו וכישוריו של לזר.

המועמד לראש העיר צפת אליעזר לזר מסר: "חבריי. היום בשעה טובה זכינו לתוספת כוח משמעותית, עם צירופו של חברי שמעון אוואקי לקואליציה המתגבשת ושתוביל ב"ה את העיר צפת בחמש השנים הבאות.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סיבוב קצר בצפת מלמד על הכח שיש לגלבך

  איפה הוא ואיפה לזר, זה כמו להגיד דייטש מול אפשטיין

  צפתי |
  הגב
 2. אפי לא דמיון

  לאוואקי אין אלף קול לאוחנה אין סיכוי אלא א"כ כל מתפקדי הליכוד כולל ביבי והשרים יעבירו כתובת והיחיד שיכול לנצח זה גלבך כמועמד טבעי שפעל ופועל רבות בקרב כלל האוכלוסיות
  בהצלחה לנחמן

  אני צפתי |
  הגב