גליס: "למנהל העיתון יש קשר לגואטה" (הקלטה)

לאחר שהושהה מ'כל ישראל' בשל ביקורת שכתב על חוסר השכלתו של ח"כ יגאל גואטה, מגיב גליס בראיון לרדיו קול ברמה. האזינו . { לא חוזר בו}

סערת גואטה- גליס: לאחר שהושהה מ'כל ישראל' בשל ביקורת שכתב על חוסר השכלתו של ח"כ יגאל גואטה, מגיב גליס בראיון לרדיו קול ברמה ואינו חוזר בו מהביקורת: "אני לא מופתע מחבר הכנסת אני מופתע מהנהלת העיתון, למנהל העיתון יש איזהו קשר עם חבר הכנסת הזה, אני לא מחפש איפה לכתוב יש לי מספיק היכן לכתוב, חבר כנסת מש"ס צריך להתגאות בתואר תורני שיש לו, לימוד בישיבה כזו או אחרת, התארים שיש לו אני לא יודע מהיכן הם".

בראיון לאדמקר ושוומנפלד אמר גליס: "הוא מחזיר את ש"ס לעשרים שנה אחורה, הוא מביא איתו יריבות, בהתחלה זה היה עם חבר הכנסת גפני ועוד, הדרך הזו לתקוף ולדבר על גזענות זה כבר פאסה גם הרב אריה דרעי מנסה לגמד את הדבר הזה, – שגאוטה היה בכיתה א' אני כבר הסתובבתי בקריית שמונה, ישנו בתחנות אוטובוסים והבאנו ילדים למוסדות תורניים, תהיה מודעת התנצלות שלי בעיתון למרות שאני כבר לא כותב שם, לא התכוונתי לפגוע בו אישית דיברתי על הדרך שמחזירים את ש"ס אחרונה, אני קיבלתי הסמכה לרבנות ממרן הרב עובדיה זצוק"ל".

לסיכום אומר גליס: "אני לא באמת מתכוון לכך שהוא טמבל, אלא דרך פעולתו היא לא ראויה לפי דעתי, לרוץ למסעודה ולשים לה ידים על הראש זה לא הדרך להאבק ברמי סדן, הוא גורם נזק לסיעת ש"ס בכנסת הנוכחית, אני לא עושה פרנסה מכתיבה בעיתון או שידור ברדיו הם לא שילמו לי שקל אחד בעיתון שכתבתי שם".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.