עימות בשידור חי: "התקשורת שוחטת את נתניהו"(וידאו)

בראיון לערוץ 10 התבקש השר גלעד ארדן לסקר "הדרמטי" שפורסם אמש. ארדן יצא בהאשמות חריפות כנגד אופן הצגת הסקר והתעמת עם המגישה באולפן. צפו

ראיון סוער בערוץ 10: שר הפנים, גלעד ארדן, התבקש להתייחס לסקר "הדרמטי" שפורסם אמש. ארדן האשים את התקשורת ברדיפה של רה"מ ונקלע לעימות עם המגישה באולפן.

ארדן עצמו חלק את רשמיו בפוסט שפירסם בעמוד הפייסבוק שלו: "אני נמצא כעת במרכז הליכוד וביקשו ממני מחדשות 10 להגיב על סקר. חיברו אותי לאוזניה ואני שומע אווירת חג באולפן חדשות 10. חשבתי שכבר האמריקאים מחזירים את פולארד או משהו כזה, אבל לא. מסתבר שיצא סקר "דרמטי" חדש שבו מסתמן שהימין קורס ושגוש השמאל מנצח! ייתכן שאפילו שמעתי שם מספר צהלולים.

רביב דרוקר הסביר כמה שהסקר חשוב כי לראשונה בסקרים השמאל עולה. בתוך דבריו הוא הזכיר כמעט כבדרך אגב שכדי שתוצאות הסקר יתקיימו והסקר יהיה מציאותי מרצ צריכים לשבת עם ליברמן או שלפיד יישב עם החרדים.
כלומר שזה לא יקרה.
כלומר שאין שום סיכוי שהמסקנה של הסקר נכונה.
כלומר שהסקר ממש לא דרמטי", כתב ארדן.

ארדן מוסיף: "הראיון נמשך ואושרת קוטלר ביקשה את תגובתי לתוצאה יותר דרמטית בעיניה (או כפי שקרא לזה רביב דרוקר "סופר דרמטי!"), אל תשאלו: רק 23% תומכים בנתניהו (!). שמחה וצהלה. כאשר השאר הם הרצוג, בנט, כחלון, ליברמן, לפיד וסער. אתם מבינים? הפרידו בין נתניהו ובין סער. פלא שהתמיכה בו נמוכה? פונים לציבור ושמים ברשימה ארבעה מועמדים מימין, שניים מהמרכז ואחד מהשמאל, ואז אומרים שזה "דרמטי", נתניהו מאוד צמוד להרצוג. וואלה יופי.

בהמשך הסברתי לגברת קוטלר על השחיטה הבלתי הגיונית והלא דמוקרטית שהתקשורת עושה לימין. קוטלר ניסתה להתווכח וציינה שבצוק איתן התקשורת הייתה עם נתניהו (מאד מרגש באמת. כמעט מחיתי דמעה מהתרגשות), ובסוף טענה שזה טיעון שחוק.

נכון אושרת, זה שהתקשורת שמאלנית זה טיעון שחוק והוא ישחק עוד. כי לצערי התקשורת ממשיכה להיות כזאת ואנחנו נמשיך להשמיע את הטיעון הזה כל עוד היא תהיה כזו. הערב זכינו לדוגמא חיה איך התקשורת מבנה מציאות על פי מה שנוח לה.
אז לא, אנחנו לא נשתוק בגלל שזה "טיעון שחוק".

ואחרי כל זה, כדאי באמת לכולנו להתעורר ולא להיות שאננים כדי לא להסתכן בעליית השמאל", מסכם ארדן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.