גלקסי או אייפון?

גלקסי Vs. אייפון
יש לא מעט אנשים שממשיכים להחזיק ואף להשתמש במכשירים שמבוססים על טכנולוגיה ישנה, למרות שקיימות היום חלופות מתקדמות בהרבה. כך אפשר לפעמים לראות צלמים שעדיין משתמשים במצלמות פילם, ואפילו אנשים שממשיכים להקיש על מכונת כתיבה ידנית.
אם גם אתם נמשכים לטכנולוגיה נוסטלגית או סתם חוששים מדברים חדשים, יש הטוענים, קצת בציניות, שאייפון 5 הוא בחירה מצוינת, כי ממשק המשתמש הוא משנת 2007, בעוד שהחומרה מציעה את התכונות הטובות ביותר של 2011.
לכן, מי שמחפש את המכשיר הטוב והחדיש ביותר מבחינת האיכויות הטכנולוגיות, עדיף שיבחר בגלקסי 4S על פני אייפון 5. זאת, משום שהגלקסי S4 עדיף על פני אייפון 5 מכמה בחינות וביניהן:
– עבודה על כמה משימות בו זמנית: היום, אנשים מחפשים טלפונים חכמים שישוו לתכונות שמאפשר המחשב הנייד, ובין היתר גם תכונת מולטי-טסקינג. באיפון 5 אפשר לעבור מיישום אחד ליישום אחר, אבל לא תמיד בטוח שהזיכרון טוב מספיק כדי לשמור על המראה שהראה יישום אחד, לאחר שעוברים לעבוד ביישום אחר. למכשיר גלקסי S4 יש מולטי-טסקינג מעולה כי הוא משתמש בגישה שונה.
הגלקסי 4S מאפשר להריץ בו זמנית שני יישומים. למשל, תוך כדי הצפייה ברשימת בתים למכירה באתר כלשהו לענייני נדל"ן, אפשר לכתוב דוא"ל לאישה או לבעל כדי להעביר מידע על בית שמוצא חן בעיניכם. כך גם אפשר לצפות בוידיאו שמוקרן על חלק ממסך הטלפון, ולהמשיך בו בזמן לעבוד על מצגת.
– מסך גדול HD: חברת אפל מרוצה ממכשיר האייפון 5 שגודלו 4 אינצ'ים ומגודל התצוגה שלו, בהשוואה לאייפון הקודם שגודלו היה 3.5 אינצ'ים. אבל, למכשיר של
סמסונג גלקסי 4S יש מסך שגודלו 5 אינצ'ים, ו-441 פיקסלים לאינץ'. כל בר בי רב יודע שמסך ורזולוציה גבוהה יותר מאפשרים הנאה רבה יותר מתצוגה של סרטי וידיאו על גבי מסך HD מלא. כמו גם הנאה מהשימוש במקשי מקלדת יותר גדולים.
– שליטה במכשיר בתנועה בלבד או במבט עיניים: קיימים היום בשוק לא מעט מכשירים שמשתמשים בשליטה באמצעות תנועה בלבד, מבלי לגעת במכשיר. לדוגמה, משחקי וידיאו, טלוויזיות או מחשבים ניידים. אבל, באייפון אי אפשר לשלוט באמצעות תנועת יד. לעומת זאת, גלקסי 4S מאפשר לא רק לשלוט באמצעות תנועה, אלא גם על ידי מבט עין.
כך, אם אתם בדיוק רוחצים כלים והידיים רטובות, או נוהגים במכונית והטלפון מצלצל, די בנפנוף ידיים כדי שתוכלו לקבל את השיחה. גם אם אתם רוצים להעביר את הלשונית בדפדפן תוכלו לעשות זאת באמצעות תנועה.
אבל, לא רק זאת, הגלקסי הוסיף גם אפשרות לשלוט במכשיר באמצעות העיניים. תכונת ה-Smart Pause בגלקסי 4S מזהה כאשר מבט העיניים שלכם מוסב אל עבר הוידיאו שמוקרן על המסך. כאשר מבטכם מוסט מהמכשיר, תכונת ה-Smart Pause מפסיקה את המשך ההפעלה של הוידיאו שכאתם לא מתבוננים בו. התוכנה מאפשרת גם להעביר מבט מלמעלה למטה לאורך דף האינטרנט תוך הטיית הטלפון, ולקרוא את הכתוב בלי לדפדף בידיים.
– תמיכה ב-NCF: בגלקסי 4S מותקן שבב של NFC. שבב זה מאפשר העברה קלה של נתונים בין טלפונים שונים. השבב מחבר ישירות בין שני הטלפונים באמצעות ה-Wi-Fi. העתקת קבצים מהמכשיר שלכם מתאפשרת באמצעות התחברות למרכז התקשורת HomeSync של חברת סמסונג.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.