גלריה: אלי ישי בהילולת רבי חיים ויטאל

במהלך הערב נמכרו מוצרי קדושה במאות אלפי שקלים לטובת החזקת המוסדות שבעיר אשקלון הכוללים בין היתר: מעון, גן, מכינה, ת"ת, ישיבה קטנה וגדולה, כולל אברכים ומפעלי חסד שפועלים במשך כל השנה כולה. תיעוד

ביום ראשון בערב, ר"ח אייר – התקיימה הילולת המהרח"ו, רבי חיים ויטאל זיע"א, אחד מגדולי המקובלים של הדורות הקודמים.

במשך עשרים ואחת השנים האחרונות מקיימים במוסדות 'יצחק ירנן' בראשותו של הרה"ג יצחק ברדא שליט"א את ההילולה המרכזית הגדולה ביותר בעולם לזכרו של הצדיק.
בשנים האחרונות ההילולה הולכת וגדלה כאשר מספר המשתתפים בה עולה ומגיע לאלפים שזוכים לקחת חלק בערב הגדול הזה.

אל ההילולא שהתקיימה גם השנה באולמי 'גני הצבי' המפוארים שבמושב ברכיה, ובחסותם, הגיעו רבנים חשובים ואישי ציבור.

את הערב הנעים הזמר והפייטן יוסי ברדא ותזמורתו, ששימח את הקהל שהגיע בשירים ופיוטים.
במהלך הערב נמכרו מוצרי קדושה במאות אלפי שקלים לטובת החזקת המוסדות שבעיר אשקלון הכוללים בין היתר: מעון, גן, מכינה, ת"ת, ישיבה קטנה וגדולה, כולל אברכים ומפעלי חסד שפועלים במשך כל השנה כולה.

כך למשל הנר המרכזי לעילוי נשמת הצדיק נמכר בסכום של 613 אלף ש"ח.

לדברי ברכה הוזמנו בזה אחר זה רבנים חשובים ופוליטיקאים שבירכו את המוסדות ואת העומד בראשן.
שר הפנים לשעבר אלי ישי וראש העיר אשקלון תומר גלאם אמרו כי על אף שעדיין לא התקיימו הבחירות לרבנות הראשית בעיר אין להם ספק כי הרב יצחק ברדא שליט"א כבר עושה את המלאכה הרבה ללא התואר הרשמי.

במרכזה של ההילולא התקיים המשא המרכזי של ראש מוסדות יצחק ירנן הגאון הרב יצחק ברדא שליט"א שבירך את הקהל, התורמים והמכובדים שהגיעו להשתתף, והתייחס בדבריו למפלגה המובילה את העיריה מטעמו: "רצינו רק נציגות במועצת העיר, הקב"ה הוא החליט שהנציג שלנו יהיה ראש העיר. אני לא עושה נס, אני שמתי אדם קרוב לתנור ונהיה לו חם. לא אני חיממתי, הקב"ה נותן למי שראוי אני סה"כ הזזתי אותו למקום הנכון…"

בסיומה של ההילולא התקיימה הגרלה על פרסים יקרי ערך. ולאחר מכן ההגרלה הגדולה על ספר תורה מהודר, בו זכה הנדיב אוריאל ביתן הי"ו מצרפת.
צילום: סופר סטודיו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.