גלריה: בני הישיבות זכרו את הגראי"ל

ביוזמת ארגון בני הישיבות בירושלים נערך הערב מעמד אדיר ומרגש לכבודם של בני הישיבות אשר התקיים באולמי תמיר בהשתתפותם של למעלה מ1500 בחורים שעמלו בחודשים האחרונים בכתיבת חידושי תורה וסיכומי סוגיות שנכתבו לע"נ מרן בעל האיילת השחר זצוק"ל.

ביוזמת ארגון בני הישיבות בירושלים נערך הערב מעמד אדיר ומרגש לכבודם של בני הישיבות אשר התקיים באולמי תמיר בהשתתפותם של למעלה מ1500 בחורים שעמלו בחודשים האחרונים בכתיבת חידושי תורה וסיכומי סוגיות שנכתבו לע"נ מרן בעל האיילת השחר זצוק"ל.

כבר בתחילת האירוע התמלא האולם עד אפס מקום כאשר מאות בחורים צפו במסכים מחוץ לאולם. את המעמד כיבדו בהשתתפותם חברי מועצת גדולי התורה הגאון הגדול רבי משה יהודה שליזנגר שליט'א. והגאון הגדול רבי דוד כהן שליט"א. וכן הגאונים רבי שרגא שטיינמן שליט"א. רבי אליעזר יהודה פינקל שליט"א. רבי משה שטיינמן שליט"א. כמו כן השתתף במעמד אורח הכבוד

הגאון רבי יהודה טולידנו שליטא מרבני צרפת שהגיע במיוחד להשתתף באירוע.
כל הנואמים הביעו את התרגשותם למראה הנרגש של עשרות קלסרים עמוסים באלפי חידושי התורה וציינו את מרן בעל האיילת השחר שתמיד חיזק ועודד את עולם התורה לעמל ויגיעה בתורתינו הקדושה.

דברי חיזוק וברכה הוקרנו על גבי המסכים ממרן רבי משה הלל הירש חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת "סלבודקא" העומד בראשות ארגון בני הישיבות ואשר נבצר ממנו להשתתף במעמד עקב נסיעתו לחו"ל

מצגת סוחפת ומרגשת על חייו ופעלו של מרן זצוקל"ל הוקרנה על גבי מסכי ענק.

במרכז האירוע חולקו עשרות מילגות כספיות גבוהות . וכן כל כותבי החידושי תורה קיבלו את ספרו של מרן ראש הישיבה זצוקל"ל – ימלא פי תהילתך על תפילה במהדורה מיוחדת שהודפסה לערב זה.

כמו כן השתתפו במעמד זה חברי סיעת דגל התורה בירושלים אשר הודות ליוזמתם והשתדלותם הושגו התקציבים לתוכנית זו. הרב אליעזר רכאוברגר יו"ר הסיעה נשא דברי ברכה מרגשים
פרקי שירה והודיה נשמעו ע"י בעל המנגן ר מוטי שטיינמץ הי"ו בליויי תזמורתו המורחבת של ר רובי בנט הי"ו.
ראשי ארגון בני הישיבות הכריזו על התוכנית החדשה לעילו נשמתו של מרן זצוקל'ל.כאשר בני הישיבות נקראו לקבל על עצמם לסיים את המסכת הנלמדת בישיבה . כאשר מעמד נשגב יתקיים אי"ה בימי בין הזמנים של חודש ניסן

אלפי הבחורים חזרו לביתם עם מטען רוחני עצום להמשך עמלם בתורה בהיכלי הישיבות הקדושות במהלך חודשי החורף הבעל"ט
הנואמים והמשתתפים הודו מקרב לב לעיריית ירושלים העומדת מאחורי מימון הפרויירקט . וכן הודו למנהל קהילתי אשכולות על ניהול כל התוכנית.

הפקה : מוטי קליין שיא הפקות
צילום : שלומי כהן

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בעוד שלוש שנים יהיה יותר גרוע, צריך כבר עכשיו לצאת למלחמה! צריך להילחם מיד ולהראות שאנחנו מוכנים למלחמה! אם הם יהיו בטוחים במאה אחוז, שאנחנו כולנו נהיה מוכנים למלחמה כפשוטו, כמו כשבן גוריון ימ"ח וזכרו שאל את החזון איש זצ"ל, יש לי צבא אבל מה יש לך? אמר לו החזון איש מול הצבא שלי שמוכן למסור את הנפש כפשוטו לא יעזור כל הצבא שלך! את זה אנחנו צריכים להראות, זו ההשתדלות שלנו וזו החובה שלנו, למסור את הנפש כפשוטו, למסור את הנפש כפשוטו על כל צעד וצעד.

  .

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הצרות בעם ישראל בגלל - גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה...

  כל הצרות בעם ישראל בגלל – גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה…

  כל הצרות בעם ישראל בגלל - גְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה... |
  הגב