גלריה: פאגי בערב העצמה לנשים חרדיות

פאג"י ערך אמש אירוע "תחזית עסקית לנשות עסקים חרדיות". הערב שהתקיים אתמול (ב') בקומה 49 במגדלי עזריאלי, קיבץ מאות נשים חרדיות שנהנו מארוחת ערב מכובדת והרצאות בתחום העצמאות כלכלית – צפו בגלריה

במסגרת ערב נשים שערך  פאגי – הבנק הבינלאומי, התקבצו נשים עצמאיות ועוצמתיות, שיודעות לנהל את העסק ואת תזרים המזומנים שלהם לבד. בערב שכולו נשים הציגו בכירי הבנק את ה"אני מאמין" לעסקים קטנים, ואת אפשרויות העזרה לכל אחת.

סמדר ברבר צדיק, מנכ"ל בנק הבינלאומי, דיברה על יכולותיהן של נשים עצמאיות לנהל את העסק בתזרים רווחי.

על ההפקה המושלמת תפקדה הגב' חמדה לוי, מנהלת שיווק ומכירות בפאגי.

את הערב הנחתה מירי שניאורסון – מ"הבחירה שלי". מירי, כיועצת לעסקים קטנים, נתנה טיפים לנשים על היכולות שלהן לעמוד על שלהן ולהצליח בעסק.

מירי דיברה עלינו, הנשים, החשובות ביותר בערב הזה, נשות עסקים, פעלתניות וחרוצות, יזמיות ומנהלות של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים.

בסיום דבריה אמרה: "כל אחת תיקח מהערב הנפלא את ההתאמה המדוייקת לה, מהחברותא הנשית, את התוכן והכלים להצלחה עיסקית. ומעל הכל זכרו שאנחנו אחריות על הפעולות, אך התוצאות הן בידיו של הרב"ה. ברכת ה' היא תעשיר".

לכל אחת מהנשים שהגיע יש עסק שהוא עולם ומלואו: פאניות, קוסמיקאיות, קונדיטורית, מאפרות ועוד המון נשים, שהמשותף לכולם שהן לא מפחדות להעצים את עצמן ואת העסק שלה.

צפו בגלריה:

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה תגובה נוראה כזאת מקבלת ביטוי?

  לך האנונימי שהגיב בהשמצה ובקללות, לך טפל בעצמך ובקנאתך ובשנאתך ומהר!
  הערב הזה ומי שהשתתף בו לא מתאים לערכיך- (שברור שהם נמוכים לפי התגובה)
  זכותך, אבל יש צורה ודרך מתורבתת לתגובות!

  הילי |
  הגב
 2. למה לקרא להן חרדיות? אלה חילוניות לתאבון. בושה וחרפה כאלה מגושמות כמו בהמות

  שתשארנה למעלה משם הדרך לגיהינם אוטוטו קרובה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב