גלריה דומעת: הגר"ש בעדני פרץ בבכי בהלויית נכדו: "רבש"ע תודה" (הקלטה) (גלריה)

אלפים ליוו למנוחות את הקדוש שלום אהרן בעדני בהלוויה רוויית כאב ובכי, סבו הגאון הרב שמעון בעדני הספידו בבכי תמרורים: "רבונו של עולם הכאב הוא גדול מאין כמותו, אבל תודה לך על הכאב". האזינו וצפו בגלריה דומעת

בהלוויה ספד לו הרב הראשי לישראל רבי יצחק יוסף שתקף את היהודים העולים להר הבית  "הפסיקו את ההסתה שמסיתים את בני עשיו. הם עושים תסיסה אצל הערבים, השונאים שלנו, ומוסיפים שמן למדורה. צריך להפסיק את הדבר הזה. רק כך יפסיק להישפך דם של עם ישראל", אמר הרב.

העלייה להר הבית כיום היא עבירה חמורה שעונשה מיתה בידי שמים, אי אפשר שרבנים מליגה ד' יחלקו על גדולי ישראל".

בהלוויה ספד רב העיר ירושלים שלמה עמאר : "הקדוש ברוך הוא לקח את הקורבן הזה כדי לזעזע את הציבור, שכולם יפשפשו במעשיהם איפה אנחנו לאבסדר ולמה זה בא עלינו".

ראש העיר ניר ברקת ספד בהלוויה: "מולנו אויב צמא דם ששם לו למטרה להרוג יהודים באשר הם. הם לא מרתיעים אותנו, לא משתקים אותנו ולא יזיזו אותנו לשום מקום. כאן בירושלים, בירת הנצח של עם ישראל, נמשיך לבנות את בתינו ולחיות את חיינו. ידינו תהיה קשה יותר נגד מפרי הסדר".

הפצוע בן ה-17 הגיע לבית החולים במצב אנוש עם פגיעת ראש קשה, אנשי בית חולים הדסה עין כרם לא מצאו שום מסמך שיכול לסייע בזיהוי, לאחר כמה שעות נפתרה התעלומה.

צפו תמונת הקדוש על סטנדר בלימוד בישיבה:
הבחור הקדוש שלום אהרן בעדני

הבחור המנוח רכב על אופניים לכותל, ההורים לא דאגו לו משום שהיו בטוחים כי ישוב הביתה מאוחר בלילה מהלימודים בישיבה.

הסבא הגר"ש בעדני מספיד את נכדו
[alooma ref="ceee2194448f0d144e0b5aadd05871fd.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

ר"ע ירושלים ניר ברקת מדבר בהלויה:

צילום: פלאש 90
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.