גלריה: הגר"ח קנייבסקי קבע מזוזה בבית 'איחוד הצלה' בני ברק

מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי אמש בטקס: "שלא תהיה עבודה מלבד דברים משמחים" * מרן הגר"נ קרליץ: "שלא ייצא שום מכשול תחת ידיכם" * גדולי ישראל בירכו את התורמים הרבים בכך שיש להם חלק בפעילות הקודש של הצלת חיים * הערב: כנס הרבנים השנתי לרבני "איחוד הצלה" מכל רחבי הארץ בראשות מרנן ורבנן גדולי ישראל, אדמו"רים ואישי ציבור רבים

בהתרגשות רבה קיבלו אמש ראשי "איחוד הצלה", ומתנדבי הארגון מסניף בני ברק, את מרן שר התורה הגר"ח קניבסקי שליט"א ומרן הגר"נ קרליץ שליט"א, שהגיעו לחנוכת הסניף החדש בבני ברק, ושמעו סקירה מקיפה מראשי הארגון על פעילות הקודש של 'איחוד הצלה' בכל רחבי הארץ ובעיר בני ברק בהתנדבות מלאה 24 שעות ביממה ובמסירות של ממש, בהכוונת רבני הארגון וע"פ ההלכה.

גדולי ישראל שליט"א המכוונים כל ימות השנה את פעילות ארגון ההצלה הארצי, שאלפי מתנדביו בכל הארץ מקדישים עיתותיהם להצלת חיים ללא תמורה ועפ"י ההלכה, בירכו את המתנדבים המסורים ובני משפחותיהם.

לאחר מעמד קביעת המזוזה, בירך מרן הגר"ח קניבסקי שליט"א, את יו"ר הארגון הרב זאב קשש ונשיא הארגון ר' אלי ביר, ואמר בדבריו "שלא תהיה למתנדבים עבודה מלבד דברים משמחים".

לאחר מכן הגיע למעמד מרן הגר"נ קרליץ שליט"א, אשר בירך את ראשי הארגון והמתנדבים המסורים, "שלא יזדקקו לשירות של המתנדבים, אך במידה וזקוקים לכם שלא ייצא שום מכשול תחת ידיכם".

מרנן גדולי ישראל שליט"א, בירכו את כל התורמים לארגון "איחוד הצלה", בכך שיש להם חלק בפעילות הקודש של הצלת חיים, וכי בזכות תרומתם יזכו לישועה ורפואה.

יצוין, כי מעמד זה שהחל אמש, מהווה את שיאו של האירוע הגדול בחנוכת הסניף החדש של "איחוד הצלה – בני ברק". שייערך הערב, יום שני, יתקיים כנס הרבנים השנתי של רבני "איחוד הצלה" מכל הארץ, בהשתתפות גדולי ישראל, ביום עיון שמוקדש לנושא רפואה והצלת חיים בראי ההלכה. לאחר מכן יימשך מעמד חנוכת הבית של סניף הארגון בבני ברק, בהשתתפות מרנן ורבנן גדולי התורה , אדמו"רים, אישי ציבור רבני השכונות והקהילות בעיר.

צפו בגלריה המלאה, ובוידאו מהאירוע

צילום: אנשי בעק – דוברות איחוד הצלה

מרן הגר"ח קנייבסקי בחנוכת בית "איחוד הצלה" בבני ברק:

מרן הגר"נ קרליץ בחנוכת בית "איחוד הצלה" בבני ברק:

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.