גלריה: הצלמים החרדים התכנסו במגדלי קונקורד

בסוף השבוע שעבר התקיים כנס ראשון מסוגו בהובלת הצלם יעקב גרוס, ובחסות של פוטו איכות ומתחם אמפרסנד במגדלי קונקורד.

בסוף השבוע שעבר התקיים כנס ראשון מסוגו בהובלת הצלם יעקב גרוס, ובחסות של פוטו איכות ומתחם אמפרסנד במגדלי קונקורד.

בכנס השתתפו צלמי האירועים המובילים במגזר הדתי והחרדי, וכן נותני שירות במעטפת של עולם הצילום – מדפיסים, אנשי תמיכה, אנשי שיווק מובילים, ועוד.

וכך מתאר אחד הנוכחים: " הכנס נפתח במינגלינג מלווה בכיבוד עשיר, אני איחרתי אז כמעט ולא נשאר לי סושי, אבל הפריקסה והסנדוויצ'ונים פיצו על חסרון הסושי. פגשתי כמה צלמים שנותנים לי השראה, וכמה כאלה שדי נמאס לי לראות אותם. בסך הכל התמהיל האנושי היה די בסדר.

אחרי תפילת מנחה קצרה, התיישבנו במרכז המתחם בחצי גורן עגולה, ושמענו הרצאה מרתקת מפי הצלם אריאל אריכא – הכותרת היתה "צילום בשיטה אחרת", ואכן זה היה בשיטה אחרת, פריימים יפים, מרווחים, ספונטניים ונהדרים, עם הסבר טכני יפה לכל פריים, ובנוסף המון טיפים איך באמת לצאת מהקופסא ולתת לדמיון להשתולל ולצייר תמונות מדהימות.
רון לובה נתן סקירה מקיפה על צילום אירועים בחו"ל: מה זה דורש מבחינה טכנית, מבחינה מנטלית ותכנונית, ואיך להשתלב בכל סביבה לפי המאפיינים שלה. זכינו גם לשמוע סיפור ארוך על רכב שנתקע בשוויץ בלי מפתח, ומה היה בסוף (לא אלאה בדברים, מי ששמע יודע..)

רוני סער הלא הוא רוני מבית הצילום, נתן הצצה לתוך המעבדות המתקדמות של בית הצילום, ונתן טיפים והמלצות לגבי ציוד צילום וציוד טכני מקיף כמו כרטיסי זיכרון
רו"ח רחלי ברכר עשתה סדר בכל מה שקשור להנהלת חשבונות: מי צריך להוציא הזמנת עבודה, ואיזו חשבונית מוציאים על מזומן, ובעיקר, מה עושים ברגע המצמרר שפקחים של מס הכנסה פושטים עליך כשאתה מצלם את הכלה.

אלוף השיחזורים והשידורים החיים אבי כהן שיחזר בפנינו סיפורי לקוחות שהוא הצליח להציל, וכמובן נתן סקירה מקיפה של גורמי הסיכון למידע שלנו, ומה עושים כשקורה משהו לא נעים..
רפי ברמן איש דיגיטל מוערך וחבר טוב, פתח לנו את העינים בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי במדיה, עשה ואל תעשה, כמה חשיפה יש לכל פוסט, ואיך יוצרים ויראליות.

יעקב גרוס חתם את הערב בטיפים ותובנות, אם אתם מכירים אותו קצת, הוא סוג של יקה שנכנס לפרטי פרטים – החל מגוון החולצה באירוע, ואיך עונים בטלפון לאמא של הכלה, וכלה בהתנהגות של צלם ועוזר צלם, היה שווה להקשיב.

ולסיום התקיים פאנל מרתק בהשתתפות רונן שטלצר, יניב סירי, והצלם הוותיק חיים מאיירסדורף היה מרתק לשמוע על ההתקדמות של המקצוע מאז ועד היום, ועל התמודויות טכניות בשטח, עם זווית ראיה נרחבת של צלמים שבאמת ראו כבר הכל.

צפו

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.