גלריה: רבבות הגיעו למירון

בימים האחרונים עסקו כל כוחות המשטרה, הביטחון וההצלה ובארגון 'הכנסת אורחים רשב"י' להכשיר את השטח לקליטת רבבות העולים, ואוהלי ענק עם אוכל ושתייה הוקמו במתחם 'הכנסת אורחים רשב"י' לרווחת המתפללים

רבבות עמך בית ישראל הגיעו בשעות האחרונות להילולת הרשב"י במירון, ובמהלך היממה הקרובה צפויים להגיע עוד מאות אלפים להתפלל על קברו של הצדיק במירון.

בימים האחרונים עסקו כל כוחות המשטרה, הביטחון וההצלה ובארגון 'הכנסת אורחים רשב"י' להכשיר את השטח לקליטת רבבות העולים, ואוהלי ענק עם אוכל ושתייה הוקמו במתחם 'הכנסת אורחים רשב"י' לרווחת המתפללים.

הרב אליעזר קרליבך, מנהל 'הכנסת אורחים רשב"י', מספר לנו כי השנה, נשכרו 12 חדרי קירור ענקיים, שיכילו את כמויות האוכל והשתייה, הכוללים לא פחות מ-60 אלף בורקסים, 20 טון ירקות, 600 אלף כוסות שתייה, 200 אלף ליטר שתייה, 80 אלף שניצלים – 50 אלף לחמניות ו-25 אלף שקיות שוקו לארוחת הבוקר, ועוד כמויות ענק של אוכל ושתייה לרווחת ציבור המתפללים.

במהלך היממה הקרובה צפויים להגיע רבנים ומקובלים שליט"א ועם ישראל להדליק את הנר הקדוש והמסוגל בפתח המערה במתחם הכנסת אורחים רשב"י בקבר הצדיק, לכבוד בעל ההילולה ולישועת עם ישראל, בין היתר הגיע גם כ"ק מרן האדמו"ר מקרלין שליט"א להדליק את הנר הקדוש לכבוד התנא האלוקי.

מצ"ב גלריה לשימוש – צילום: הכנסת אורחים רשב"י מירון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.