גל החום הקיצוני נמשך; הלחות לשיא

לקראת יום נוסף של עומס חום קיצוני ברחבי הארץ: הטמפרטורות ירדו במעלה או שתים אבל הלחות תעלה

לאחר היום החם בשנה אמש ממשיכות האמפרטורות ללהוט גם היום כאשר עומסי חום ולחות קיצוניים נרשמים ברחבי הארץ.

לאורך החוף יהיה הביל מאוד, עם עננות שתכסה חלקית את השמיים. קיים סיכוי לגשם מקומי, בעיקר במזרח הארץ.

הטמפרטורות החזויות היום והלילה: רמת הגולן 41-28, צפת 40-27, טבריה 45-30, חיפה 31-27, בני ברק 32-27, ירושלים 37-27, אזור ים המלח 44-34, באר שבע 37-25, ערד 38-22 ואילת 44-32.

מחר צפוי גל החום להיחלש מעט ותורגש ירידה קלה בטמפרטורות, בעיקר בהרים ובצפון הארץ. עדיין קיימת אפשרות לגשמים במזרח הארץ. ביום רביעי מזג האוויר יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם ירידה קלה נוספת בטמפרטורות והקלה מסוימת בעומסי החום. ביום חמישי יהיה מעונן חלקית עד בהיר עם ירידה קלה נוספת בטמפרטורות, אך הן עדיין יהיו גבוהות מהרגיל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. בין הזמנים: “העבר עיני מראות שוא” אין בשום מאמר שום טענה אמיתית משכנעת להתיר את הפיאות ובגדים צמודות וקצרים שרוב נשות האברכים לובשות/הולכות איתם.. הפיאות הללו מושכות תשומת לב חזקה מאוד מאוד מאוד, ומחטיאות את הגברים בעבירות חמורות, ובפרט את בחורי ישראל הטהורים והתמימים שמעירות בקרבם את יצר הרע..רח”ל.. (כשעיניו רואות כל התאוות והעין רואה והלב חומד ויצרו בוער כתנור בוערה מאופה) (הושע ז ד) וכשבחור חשוב מתמיד וטהור ח”ו נכשל ורואה אשת איש או בחורה מלובשת כנ”ל, או אשת חבר, בכל מקום ובפרט ברחובות של חרדים עם בגדים צמודים וקצרות, והפאה המבריקה והנוצצת הזו, כשהיא פרועה, ופעמים רבות גם בדוקא נופלת עם המצח ומכסה את העין למקצת כידוע–זה מכניס הרהורים קשים ונוראים [הנשים הפרוצות האלו, פשוט מוציאים ממנו העניים] ומביאו לידי עבירות הכי חמורות בתורה!! ואח”כ הם ח”ו שופכין ז”ל, ומצנן לו את כל הקדושה שהשיג בעמל רב בהיותו 6 חדשים בישיבה…

    “העבר עיני מראות שוא” שלא תבלבלנה הבנות את השכל שהעיקר שלא תגלה את שיער ראשן וכו’. כי הפיאות של ימיינו עם הגוונים וסוג השיער שיותר יפה משיערן הטיבעי הוא פריצות אחת גדולה שמכשילה כהיום אלפי אנשים תמימים, ולפי רוב הפוסקים אסורים הפאות. זו עבירה שאין עליה מחילה וסליחה… וכמו שכתב רבינו יונה שאין כפרה בעוה”ז למי שמחטיא את הרבים… אמנם מי שרוצה להתיפות לבעלה תתיפה לו בביתם אך לא ח”ו בחוץ!! ואשרי אשה המקפידה כל ימי חייה שכל הליכותיה יהיו 100% בצניעות אפילו שכולם צוחקים עליה, בזכות נשים צדקניות נגאלו אבותינו ובזכות נשים צדקניות עתידים להיגאל.

    “העבר עיני מראות שוא” נא ונא לשפר הצניעות של כל בת ישראל. צניעות האמיתי ע”פ תורה לא כמו דברי ופסקי המיקל בכל דבר שבקדושה כמו, פאלק מאנגליה, בספר שלו המחריב הצניעות החרדי, הנקרא “עוז והדר לבושה” שהוא גם קיים בזה “ותשחק ליום אחרון” שעשה ליצנות מצניעות בנות ישראל, והמציא הלכות מהעצבע, ע"י ספרו המחריב הצניעות של עם ישראל ח”ו. הנשים הצנועות (שרוצים הזכות לקרב הגאולה בזכות צניעותם) חייבים לשפר הצניעות שלהם בפרט בבין הזמנים בכל מקום ובכל עת וזמן בדרך התורה והשו”ע בלי הקולות שלו וחביריו.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב