הח"כיות שהורחקו מהכנסת לשבוע ימים

בגלל שעוררו מהומה 2 חברות הכנסת של המחנ"צ הורחקו לשבוע ימים ממליאת הכנסת ומדיוני הועדות השונות

גל הרחקות בכנסת: ח"כ סתיו שפיר, וח"כ מיכל בירן הורחקו מהכנסת לשבוע ימים.

בגלל שעוררה מהומה בועדת הפנים אמש ח"כ שפיר ממפלגת המחנ"צ הורחקה לשבוע ימים ממליאת הכנסת ומדיוני הועדות השונות, גם אלה שאותם היא מנהלת. ואם לא די בכך, ועדת האתיקה הרחיקה גם את חברת הכנסת מיכל בירן גם היא מהמחנה הציוני, שהורחקה מדיוני הוועדות ומהמליאה למשך שבוע לאחר שכינתה את אורן חזן "סרסור".

ח"כ מיקי זוהר יו"ר ועדת הכנסת אמר בתגובה להחלטת ועדת האתיקה היום: "מברך על ההחלטה להרחיק את ח״כ סתיו שפיר לשבוע מהמליאה ומוועדות הכנסת. זהו אחד העונשים החמורים שהועדה רשאית לתת ואני סבור שזו החלטה נכונה ומתבקשת.

הכנסת חייבת לשמור על כבודה בדיוק כפי שנבחרי ציבור צריכים לשמור על כבודם של נבחרים אחרים. מותר לבקר נבחרי ציבור וגם באופן הקשוח ביותר אך אין מקום להוצאת לשון הרע והכפשות רדודות".

"ח״כ סתיו שפיר כינתה אותי ״מושחת״ מספר פעמים באופן מחפיר ומביש למרות שביקשתי ממנה לחזור בה.
כל חיי עבדתי והרווחתי את כספי ביושר ובכבוד. מקומם בעיני שאדם אחר יחליט שמותר לו לומר כל מה שהוא מוצא לנכון כדי לקדם את עצמו פוליטית גם כשמדובר בשקר מוחלט.

אני מאמין בדמוקרטיה שלנו ולכן אינני זה שקובע האם ח״כ שפיר ראויה לכהן כחברת כנסת, את זה יקבעו אך ורק מתפקדי מפלגת העבודה והמצביעים של המפלגה שלה. אין לי ספק שהתנהגותה הרדודה קובעת כי היא אינה ראויה לכהן כחברה בכנסת ישראל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.