"גל רכילות": הורי החרדיות שנעצרו בגרמניה מכחישים את השמועות

בני המשפחה מבקשים להדגיש כי השתיים לא ביצעו כל עבירה פלילית וגל השמועות והרכילויות ברשת הינן מרושעות וגורמות עוול קשה עוד יותר מהסבל שחוו ממילא בימים האחרונים

נתונות בשביה: בניגוד לפירסומים כביכול על דיון מחר בבית המשפט בגרמניה, שתי החרדיות שנעצרו בברלין לא צפויות להשתחרר לפני שבת.

היום פורסם על שתי חרדיות ממשפחה מוכרת בחסידות מרכזית נעצרו בברלין בחשד לגניבת מוצרים מחנות. מחר יובואו בפני שופט להארכות מעצרם. בני המשפחה בדרכם לברלין.

בני המשפחה טוענים כי מדובר בעלילת דם וכי הן לא ביצעו כל עבירה פלילית. בנוסף טוענים כי הרשויות בגרמניה מתעללות בצעירות שעוברות מסכת יסורים.

במקביל, רב הקהילה היהודית בברלין הרב יהודה טייכטל ושליח חב״ד הרב שמואל סגל ביקרו בצהריים (חמישי) אצל האם ובתה העצורות ודאגו עבורן לאוכל כשר ולעניינים נוספים שיסייעו בשחרורן. ״אנחנו עושים כל מה שביכולתנו בכדי לעזור להן ולהוציאן מהמצב הסבוך אליו נקלעו ומקווים שבקרוב יהיו בפינו בשורות טובות״

הבוקר התפרסם בכלי התקשורת כי השתיים נעצרו בחשד לגניבה מחנות ובהמשך היום התערבו הרבנים בברלין ושר הפנים בישראל שניסו לפעול למענם.

לפי שעה לא ברור מניין הדיווחים על דיון שיתקיים בערב שבת בפעילות השר דרעי. מבדיקת אקטואליק עם קרובי משפחה שעסקו בנושא ועם מי שעסק במהלך היום בעניינים נדמה כי הדיווחים אינם נכונים ,ולפי שעה הדיון יתקיים רק ביום שני.

בני המשפחה מבקשים להדגיש כי השתיים לא ביצעו כל עבירה פלילית וגל השמועות והרכילויות ברשת הינן מרושעות וגורמות עוול קשה עוד יותר מהסבל שחוו ממילא בימים האחרונים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.