"גם אם מחבל היה שוחט את הבת שלי, הייתי מטפל בו" (הקלטה)

"גם אם מחבל היה שוחט את הבת שלי, הייתי מטפל בו". אמר היום (ה') אלי בין, מנכ"ל מד"א בראיון לגבי גזית ברדיו 103 אמר בין כי בעיניו אין הבדל בין הצלת חייהם של יהודים לערבים". {ראיון מקומם}

מנכ"ל מד"א אלי בין ממשיך להסעיר את הרשת: לאחר שאתמול הוא הבהיר כי "יתן עדיפות למחבל שפצוע במצב קשה על פני יהודי שנפגע במצב קל" – היום הוא ממשיך להתבטא בצורה מקוממת:  "גם אם מחבל היה שוחט את הבת שלי, הייתי מטפל בו". אמר היום (ה') אלי בין, מנכ"ל מד"א.

בראיון לגבי גזית ברדיו 103 אמר בין כי בעיניו אין הבדל בין הצלת חייהם של יהודים לערבים. "כשהאויב שלי הרים ידיים והוא פצוע קשה, אני אטפל בו. זה מעולם לא קרה, אבל עם כל הקשיים אני אטפל בו. גם אם היו שוחטים את הבת שלי, אני חושב שכן, הייתי מטפל ממנו למרות שהייתי רוצה להרוג אותו".

בין הוסיף: "מי שמכיר אותי, יודע מהן דעותיי. יחד עם זאת, אנחנו שונים מהמרצחים הנתעבים ומתנהגים באופן שונה מהם… הם חיות אדם, אבל בנאדם שמתבוסס בדמו אתה לא יכול לתת לו למות".

האזינו

23 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  • הוא לא מדבר כאחד מזרע אברהם אבינו
   הוא לא מדבר כאחד מזרע אברהם אבינו
   הוא לא מדבר כאחד מזרע אברהם אבינו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
  • שאלה לכ' הראב"ד: האם מותר לחפור קברי ישראל בבית שמש ובמקומות אחרים כגון מחתם שנלר וכו' וידוע שהפיגוע בגאולה היה ליד מחתם שנלר, היינו מקום חפירת קברי ישראל בהתר של איזה רב ריפורמי או מזרחי או אחר, ובטוח כחמה שבגלל חילול קברי יהודים באותו מקום קרוב לפיגוע, נרצח בדריסה הקדוש הגאון הרב רבי ישעיהו עקיבא קרישבסקי הי"ד, בגאולה ברח’ מלכי ישראל ירושלים.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 1. טמבל! בגלל נאיביים כמוהו הערבים הערמומיים מרימים ראש ומשטים בכל העולם

  מיקי |
  הגב
 2. את האמת, אני לא מבין מה כל הרעש!
  ככה בידיוק מתנהלים בארגון שאין להם דמות תורנית ואין להם סמכות הלכתית שקובעת סדרי עדיפויות,
  הם מתנהלים כמו חברה לתיקון מזגנים שקראו להם לתקן מזגן וגם אם לשכן התקלקל המזגן הם לא יכנסו לתקן כי זה לא נמצא בסידור עבודה שלהם.

  ועוד משהו היום הייתי בבית קברות והיה שם צוות מד"א (אחד היה ערבי) ללויה של שעה 15:00 ושם הסתיימה הלויה ללא אירןעים חריגים, בלוויה של 15:30 היתה אשה שהתעלפה וקראתי להם לעזור אחרי שלא התעוררה הרבה זמן, והערבי לא רצה לעזור ואמר לי "אני לא מתנדב" זה הפרצוף של מד"א – פרצוף של ארגון שקיים למטרות רווח בלבד.

  אבי |
  הגב
 3. ואתה גם חתיכת צבוע שמאלני מצוי! שהרי אם היה באמת
  מדובר בבת שלך, היית שוחט אותו, אתה צבוע!
  וכשהבת שלך תגדל ותראה מה כתבת, היא תשנא אותך!
  כי אתה פשוט מגעיל!

  אתה דוגמה אמיתית לערב רב! |
  הגב
 4. חסד לאומים חטאת. כך נראים פני ה"רחמים" כשאלו אינם שואבים ממקור מים חיים אלא מבור מבאיש.

  sandalin |
  הגב
 5. לא מבינה, הוא אמר שהיה מניח ביתו למות, ומטפל במחבל??? הוא צריך פסיכיאטר צמוד 24 שעה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • מנכל מד"א לא מדבר כאחד מזרע אברהם אבינו , ממש סכנה גדולה שהוא ימשיך, ואולי הקב"ה יעזור שיהיה בסיפור כנ"ל ונראה אם ישיר ביתו למות לפני טיפול ערבי או לא.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 6. "גם אם מחבל היה שוחט את הבת שלי, הייתי מטפל בו". אמר היום (ה') אלי בין, מנכ"ל מד"א בראיון לגבי גזית ברדיו 103 אמר בין כי בעיניו אין הבדל בין הצלת חייהם של יהודים לערבים" פשוט נראה כציוני שאוהב ערבים ומחבלים יותר מיהודים, אדם כזה יכול להיות מסוכן מאוד.

  הוא מדבר כמו "עמליקי"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. להחליף אותו מיד.. בושה וחרפה.
  איזה נס שיש ארגון הצלה והם ממש לא מתנהגים כך.

  אבי |
  הגב