"גם אם לא אהיה פה, לא נשנה את הדרך"(וידאו)

סגן שר החינוך מאיר פרוש שהתפטר אמש מחברותו בכנסת לטובת כניסת עמיתו ח"כ יעקב אשר, בנאום פרידה: 'אגודה' ו'דגל' יושבים יחד, לא שינינו דבר מאז ועד היום. {פרוש נפרד}

סגן שר החינוך מאיר פרוש שהתפטר אמש מחברותו בכנסת לטובת כניסת עמיתו ח"כ יעקב אשר, בנאום פרידה: 'אגודה' ו'דגל' יושבים יחד, לא שינינו דבר מאז ועד היום.

בדבריו אמר פרוש: "אני הגשתי אתמול את התפטרותי לטובת הבא בתור הרשימה הרב יעקב אשר, שהוא הבא בתור ויכנס לכהן כחבר כנסת מיהדות התורה מחר אחר הצהריים, הוא מדגל התורה ואני מאגודת ישראל, אבל השם יהדות התורה, שמלווה אותנו לא מהיום, זה מהקדנציה הראשונה, כשהייתה רק אגודת ישראל".

https://vimeo.com/167755404

"מהקדנציה הראשונה יושבים נציגים של אגודת ישראל דאז, היום יחד אגודת ישראל ודגל התורה יושבים בכנסת, אנחנו לא שינינו דבר, מאז ועד היום, אותם עקרונות. על מה שדיברנו אז אנחנו מדברים היום, זה בעצם מסמל את יהדות התורה, שלא שינתה מהדרך ולא רוצה לשנות שום דבר מהדרך המקורית".

פרוש הוסיף: "המחנה הציוני, אני שהיה פעם מפא"י, הוא היה מערך, היה עבודה, עכשיו המחנ"צ, זה כמו אופנה, בלי עקרונות, היום הולכים עם צבע כזה, מחר הכובע ניראה אחרת, פעם עם חליפה כזו, ופעם משהו אחר, פעם עקרון זה ופעם עקרון אחר נהפך להיות מקודש".

"כמו שאמרתי, אצלנו ביהדות התורה יש מסורת, והמסורת הזו נמשכת, מאז שניתנה התורה בהר סיני. אנחנו לא משנים, אנחנו הולכים באותו דרך, אותם עקרונות, גם אם אני לא יהיה מחר פה מאגודת ישראל ויהיו נציגים אחרים של אגודת ישראל ודגל התורה, אולי הטון לפעמים ישתנה, אך אותו דרך ואותם עקרונות עד שתצא האמת לאור דרך אחת, חברי מיהדות התורה, אגודת ישראל ודגל התורה, לא ישנו את הנוסח, בדרך כלל גם לא את הטון".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.