גם לנסיכים מגיע בגדים יד שניה

עכשיו זה רשמי – אפשר להעביר בגדים מילד לילד: מה שעושה הנסיכה קייט עם ילדיה, ברור שגם לנו מותר. ככה זה במשפחות גדולות וקטנות – אפשר להעביר בגדים מהגדולים לקטנים

זהו, עכשיו זה רשמי – אפשר להעביר בגדים מילד לילד: מה שעושה הנסיכה קייט עם ילדיה, ברור שגם לנו מותר. ככה זה במשפחות גדולות וקטנות – אפשר להעביר בגדים מהגדולים לקטנים, במיוחד שהקטן או הקטנה לבשו את הבגד בדיוק יומיים והוא עדיין חדש דנדש.

תמיד אנחנו אוהבות לדמיין את בני משפחת המלוכה שיש להם בגדים חדשים לכל ארוע ולכל יום, מה שראינו הוא שגם אצל בני משפחת המלוכה מעבירים בגדים מהילד הגדול לאחיו.

לפני שבועיים יצאה הדוכסית לנופף לצלמים עם פן ועקבים שש שעות אחרי הלידה, בדיוק כמו כולנו היא העלתה לאינסטגרם את התמונות המתוקות שצילמה בעצמה, ובהן נראים הנסיך החדש כשהוא חבוק בזרועותיה של אחותו הנסיכה.

צילום: אינסטגרם

מה שראינו הוא שגם בין כותלי ארמון קנזינגטון מעבירים בגדים בין אחים, לא פחות ולא יותר יד שניה. כן, בדיוק כמו אצלנו. את הסוודר והמכנסיים הקטנטנים התואמים בצבע שמנת שלובש הנסיך לואי, הוא קיבל מאחותו שארלוט שעומדת לצידו. למעשה, מדובר בדיוק באותו בגד שהיא לבשה בצילומים כשהיא מעורסלת בזרועות אחיה, ג'ורג', כשהייתה בערך בגילו.

לא מספיק לכן עד כה? קבלו : הקרדיגן הכחול שלובשת הנסיכה בתמונה עם אחיה הפעוט, היא לקחה מאחיה הבכור, שלבש אותו במעמד חגיגי לא פחות – יום ההולדת ה-90 של סבתו המלכה.

צילום: אינסטגרם

 

לא משנה אם אתם גרים בבני ברק, ירושלים או בארמון של נסיכים יש אפשרות להעביר בגדים מילד אחד לשני. יד שניה כבר אמרנו!

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.