בושה: גנבו ושרפו קיוסק בבני ברק

המשטרה תגיש כתב אישום נגד 3 חרדים קטינים החשודים בגניבה והצתה של קיוסק בבני ברק. ע"פ כתב האישום השלשה אף איימו על בעל העסק ואשתו כי יבולע להם אם לא ישתפו איתם פעולה. {פשע בעיר התורה}

המקרה החל, לאחר שתושב בני ברק התלונן לפני כשבועיים כי חבורת קטינים ובגירים השתלטו למעשה על העסק שלו תוך שהם לוקחים סחורה ללא תשלום, מקימים רעש וצעקות במקום ועושים בו כבתוך שלהם.

לאחר ששוטרי השיטור העירוני בעיר עיכבו לחקירה 2 חשודים, הגיעו חבריהם לבעל המקום ו"הציעו" לו לחזור בו מתלונתו במשטרה, לאחר שנענו בסירוב מצידו של בעל העסק, הודיעו לו החשודים כי ישרפו את המקום.

איימו וביצעו, לפני כשבועיים לפנות בוקר הציתו החשודים ע"פ החשד את המקום תוך שהם גורמים לו נזק כבד.

בעקבות כך פתחו חוקרי הנוער במרחב דן בחקירה מאומצת ובסיומה נעצרו לחקירה כ 12 קטינים ובגירים בחשד למעורבות במעשי ההתנכלות לבעל המקום, 9 מהחשודים שוחררו בתנאים מגבילים תוך שהוזהרו לבל יתקרבו לקיוסק.

כנגד 3 נוספים (14-17, תושבי בני ברק), הוגשה אתמול הצהרת תובע בחשד לאיומים, גניבה והצתה.

המשטרה תגיש בחמישי כתב אישום נגד אותם 3 חרדים קטינים החשודים בגניבה והצתה של קיוסק בבני ברק. ע"פ כתב האישום השלשה אף איימו על בעל העסק ואשתו כי יבולע להם אם לא ישתפו איתם פעולה.

מהמשטרה נמסר כי "מדובר בחקירה קשה וסבוכה בשל התנהלותם של כלל החשודים אשר נהגו להשליט את מרותם בדרך כוחנית ואלימה כלפי חבריהם וכלפי אזרחים.
המשטרה תפעל בכל הכלים העומדים לרשותה להמשיך ולאכוף את החוק בכל מקום ומול כל אחד".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אולי תאילו להגדיר מהו חרדי?
    מתקשה להגדיר גנב כחרדי לכל היותר כלשעבר…….

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב