גנבי בית המלון המתוחכמים. ומדוע ביקש הגנב שלא יהא לו רישום פלילי

סיפור על גנבים בבין הזמנים – והזהירות מהם בבתי המלון
ולמה התחנן החשוד בפני השוטרים שלא יפתחו לו תיק.

אורחים ששהו בחדרם בבית מלון הופתעו לגלות בעת ששבו מארוחת הבוקר כי חדרם נפרץ וממנו נגנבו מכשירי הפלאפונים הארנק ובו הכסף ותכולתו.

שוטר קהילתי אשר הוזעק לטפל באירוע התחקה אחר החשוד במעשה. תחקורו העלה כי זה נהג בשיטה מתוחכמת אורחי חדר מלון אשר שבו מארוחת הבוקר הופתעו לגלות כי חדרם נפרץ וכי נגנבו מכשיר טלפון סלולארי יוקרתיים ביחד עם כספם.

למקום הוזעק השוטר הקהילתי, רס"ר יאיר כהן, אשר התחקה בסיוע קצין הביטחון אחר עובד המלון שברשותו נתפס כרטיס "מאסטר" לחדרי המלון. השוטר תחקר את החשוד, תושב הצפון יליד 94 וגילה כי זה נכנס לחדרם של האורחים נטל את מכשירי הפלאפון והעבירם לחברו אשר ממתין בחניית המלון. רס"ר כהן נחוש בחקירתו ניגש לאתר את חברו של החשוד ואיתר אותו בעת שהמתין בחנייה לאחר שזמן קצר לפני כן ביקש להתקבל לעבודה במלון. בחיפוש שנערך ברכב אותרו מכשירי הפלאפון מוסלקים היטב בתוך תא המטען.

בחיפוש שנערך בחדר מגוריהם של החשודים אותר ארנק אשר נגנב מספר ימים לפני כן מאחד מחדרי המלון ובו כרטיסי אשראי שעל פי החשד הספיקו השניים אף לנצלם ולמשוך באמצעותם סכום כסף ממכשיר כספומט בטיילת. בתום חיפוש הועברו השניים לחקירה במשטרת מרחב אילת, על אף בקשתו של אחד החשודים להימנע מכך בכדי שלא יהא לו רישום פלילי כי בכוונתו להתגייס לשורות משטרת ישראל, ובסיומה נכלאו, ובית המשפט כאמור האריך את מעצרם בסוף השבוע. בכוונת המשטרה להגיש כתב אישום כנגדם בשבוע הקרוב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.