גפני: "אני לא מוחל לעליזה לביא"(הקלטה)

ח"כ משה גפני הגיב היום על האשמתה של ח"כ עליזה לביא כי "אתה ממשיך את הסלקציה בעם היהודי". גפני: "לא מקובלת עליי התנצלותה, אני לא מוחל לה". {"שפל שלא היה בכנסת"}

ח"כ משה גפני הגיב היום על האשמתה של ח"כ עליזה לביא כי "אתה ממשיך את הסלקציה בעם היהודי". גפני: "לא מקובלת עליי התנצלותה, אני לא מוחל לה".

בדיון סוער שהתנהל אמש בועדת הפנים של הכנסת בנושא חוק המקוואות התבטאה ח"כ עליזה לביא בפני ח"כ משה גפני: "אתה יודע מתי הייתה סלקציה בעם היהודי ואתה ממשיך אותה".

בראיון לרזי ברקאי בגלי צה"ל הגיב גפני: "לא מקובלת עליי ההתנצלות שלה, זה שפל שלא היה כדוגמתו בכנסת, אני לא חושב שעליזה לביא עשתה עשירית למען ניצולי הושאה ממה שאני עושה, ולהגיד לי שהייתה סלקציה בעם היהודי ואני ממשיך אותה? אני לא מוחל על הדבר הזה".

גפני הוסיף: " אני לא פונה לועדת האתיקה זה לא לכבודי להתעמת אתה שפל כזה לא נאמר בין חברי הכנסת לא מכיר דבר כזה, אתה היית שותק על דבר כזה? אני אמצא את הדרך והמקום לענות לה אני יודע שהיא יכולה להתקנא במה שאני עשיתי למען ניצולי השואה.".

"היא אמרה את זה באופן קר, לא היה שום סערת רוחות היא עשתה את זה בקור רוח היא רצתה את הראיון אתך. חוק המקוואות לא מפלה את מי שרוצה לטבול, כל אדם שבא למקווה בין אם הוא גבר בין אם הוא אישה יוכל לטבול, אין מושג שישאלו למה אתה באת ומי אתה או מי את, הדגשתי כי החוק לא בא לשנות דבר וחצי דבר אין אפליה בין מי ששיך לקבוצה כזו או אחרת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.