גפני במתקפה חזיתית על יועצי ברקת ויהב: "האנשים האלה לא יצאו מהגיהנום"(וידאו)

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני יוצא למתקפה חריפה נגד יועצים חרדים לראשי ערים חילוניות: "האנשים הללו לא יצאו מהגיהנום" • גפני הזכיר את שמותיהם של יועצי ניר ברקת ויונה יהב במהלך סימפוזיון שנערך במושב הודיות: "לא מבין איך הם ישנים בלילה, המצב היה פי אלף יותר טוב אם האנשים האלה לא היו שם"

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני יוצא למתקפה חריפה נגד יועצים חרדים לראשי ערים חילוניות: "האנשים הללו לא יצאו מהגיהנום" • גפני הזכיר את שמותיהם של יועצי ניר ברקת ויונה יהב במהלך סימפוזיון שנערך במושב הודיות: "לא מבין איך הם ישנים בלילה, המצב היה פי אלף יותר טוב אם האנשים האלה לא היו שם".

במהלך דיון על הסערה בחיפה ומאבקו של ראש העירייה יונה יהב נגד מיכי אלפר אמר גפני: "מיכי אלפר הוא מייצג את הציבור החרדי, הוא בחור צעיר בחור שעובד ללא הפסקה יונה יהב לא רוצה נציג כזה לא בגלל שקוראים לו מכי אלפר אלא כי יש לידו שני אנשים אחד קוראים לו ביכלר ואחד ראוכברגר".

"לא מבין איך ישנים בלילה, הם נמצאים לידו הם אנשים שנקראים אנשים חרדים הם מייעצים לו אחד מהם היה בתוך הדיון בועדת החינוך לא מבין איך איך הבחור הזה ישב שם".

גפני עבר לתקוף את יועציו החרדים של ניר ברקת ואף נקב בשמו של אברימי קרויזר יועצו החרדי של ניר ברקת: "תמיד היה כאלה משתפים יש למשל בירושלים אחד כמו אברימי קרויזר נראה אדם חרדי"…

בצלאל קאהן: "המצב לא היה יותר גרוע אם האנשים האלה לא היו שם?" גפני: "המצב היה פי אלף יותר טוב, שתדעו אני לא אומר סתם האנשים האלה ראשי הערים האלה אנטי דתיים הם נרגעים כשעומד לידם אדם חרדי ואומר להם 'זה בסדר יש סכסוכים בתוך הציבור החרדי לא נורא', בירושלים זה נעשה באופן קבוע".

"יושב שם קרוזיר ומייעץ לניר ברקת שמחלן את ירושלים, ואומר לו אתה לא חייב לתת לציבור הליטאי אתה יכול לתת לחכמי לב לא נורא הם מאפשרים לראשי הערים שונאי החרדים, הם מאפשרים להם לחיות את החיים של חילון של ירושליםחילון של חיפה, האנשים האלה לא יצאו מהגיהנום". סיים גפני לקול מחיאת הכפיים של המשתתפים.

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. טוב שמישהו קורע את המסכה מהיועצים "החרדים" האלו

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב
  2. המצב היה פי אלפיים יותר טוב אם גפני היה מפנה את מקומו בכנסת.

    ששון |
    הגב