גפני במתקפה חריפה: "חברת כנסת ממרצ נכנסה בזכות קולות בני תורה"

אמש התכנסו פעילי 'דגל התורה' לכינוס פנימי בהשתתפות עשרות פעילים ועסקני התנועה. ח"כ משה גפני יצא למתקפה חריפה נגד תנועת 'בני תורה' שלא הצביעה בבחירות האחרונות וטען כי חילולי השבת נזקפים לה. גפני חשף דברים ששמע מח"כ תמר זנדברג ממרצ: "היא אמרה לי שנכנסה לכנסת בזכות קולות מפלגת בני תורה שלא הצביעו, מה הם יגיו בבית דין של מעלה?"

אמש התכנסו פעילי 'דגל התורה' לכינוס פנימי בהשתתפות עשרות פעילים ועסקני התנועה. ח"כ משה גפני יצא למתקפה חריפה נגד תנועת 'בני תורה' שלא הצביעה בבחירות האחרונות וטען כי חילולי השבת נזקפים לה. גפני חשף דברים ששמע מח"כ תמר זנדברג ממרצ: "היא אמרה לי שנכנסה לכנסת בזכות קולות מפלגת בני תורה שלא הצביעו, מה הם יגידו בבית דין של מעלה?"

גפני סיפר כי ח"כ זנדברג היא זאת שמובילה את המאבק נגד הנושאים הדתיים במרצ, היא כיום במקום החמישי במרץ בכל הדברים הדתיים היא נגדנו, בוויכוח אחד שהיה לי אתה אחרי שהיא דיברה על חוק של תועבה היא אומרת: 'ח"כ גפני יש סיעה שנקראת בני תורה אני מייצגת אותם אני במקום החמישי, אתה זוכר את ליל הבחירות היה מדובר שתקבלו שבעה מנדטים כיוון שהיו כמה אלפי קולות שלא הצביעו אמנם עליתם במספר הקולות אבל ירדתם לשישה מנדטים מרצ עמדה להתפרק כיוון שלא הצביעו לכן הגיעו אלינו כמה מאות קולות".

גפני הוסיף לתקוף את אנשי 'הפלג': "בואו אנשים לבית דין של מעלה יגידו להם חיללתם שבת תמכתם ברפורמים הייתם בעד גיוס בני ישיבות עשיתם את הדברים האסורים מה הם יגידו, משכנו בזנבות של סוסים הלכנו להפגנות?, יגידו לכם בבית דין של מעלה לא קיבלתם שום הוראה הצבעתם לתמר זנדברג היא השליחה שלכם חמש שנים היא מייצגת את סיעת בני תורה".

גפני הוסיף לתקוף את השר ישראל כץ: כי "דובר על כך שלא יפרקו את מסילת הברזל המרכזית בהרצליה ביום שישי, אך הדבר נעשה במכוון כדי לגרום לאנדרלמוסיה ביום ראשון כאשר יש את מספר השיא של נוסעים ברכבת, וזאת במקום לעשות את העבודה בלילה או באמצע השבוע כשיש הפחתה במספר הנוסעים. לצערנו, הכל נעשה על מנת לפגוע בראש הממשלה באמצעות חילול שבת קודש. אנחנו מחזקים את ידיו של ראש הממשלה על עמידתו הנחרצת למען שמירת השבת ומוחים בכל תוקף על התנהלותו של שר התחבורה אשר מנצל את יום השבת, כמו גם את נוסעי הרכבת, במאבק פוליטי אישי נגד ראש הממשלה. צריך לשבח מאוד את רה"מ נתניהו, אשר לא התפתה ללכת אחרי הגימיקים הזולים והתנהל באופן ממלכתי. ציבור שומר השבת ושומר המסורת מוקיר טובה על ההתנהלות שלו".

יחד עם זאת מותח גפני ביקורת קשה על שר התחבורה: "כעת יצא המרצע מן השק, על כך שישראל כץ, נתן הוראה לבצע את העבודות במוצאי שב"ק וביום ראשון, בהם יש מספר שיא של נוסעים ברכבות, ולא דחה את ביצוע העבודות לאמצע השבוע בשעות הלילה, שאז יש מעט נוסעים. התנהלות חמורה זו מוכיחה כי לא פיקוח נפש עומד לנגד עיניו ולא טובת הרכבת עומדת לנגד עיניו, אלא, רק המערכת הפוליטית שיש בינו לבין רה"מ והרצון לנקום בו על מה שעשה לו בליכוד. הוא עשה זאת בכוונה ואת כל מערכת ההסתה המתנהלת כעת נגד הציבור החרדי הוא יכול לזקוף ל'זכותו'. ישראל כץ, עשה זאת ללא סיבה וללא כל צורך וחבל מאוד".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.