"היועצים החרדים של ברקת רעים ועושים נזק"(האזינו)

ח"כ משה גפני בראיון סוער: "ברקת לא ראוי להיות רה"ע ירושלים. היועצים החרדיים שלו מזיקים לציבור החרדי". האזינו

חילולי השבת בירושלים ופתיחת מתחם 'יס פלאנט' בשבתות בעיר מביאים למתקפה חרדית חריפה נגד ראש העיר ירושלים ניר ברקת ויועציו החרדים מכיוונו של ח"כ משה גפני.

בראיון למהדורה המרכזית ברדיו 'קול ברמה' בחר גפני להכריז מלחמה על יועציו החרדיים של ראש עיריית ירושלים, לטענת גפני "עומדים סביבו אנשים, גם חרדים, שטוענים שהכל בסדר. ברקת עם אג'נדה נגד החרדים. הוא רוצה שיחיו בגטאות". גפני הוסיף כי ברקת רוצה לחלן את ירושלים.

גפני הוסיף: "אנחנו לא תמכנו בברקת החלטת ה'מועצת' הייתה לתמוך במשה ליאון. ברקת לא מתאים להיות ראש העיר ירושלים. הוא בא אליי בטענות 'למה לא מדברים איתי'?. האמירה שלו לגבי שבת לא נכונה כי הסטטוס קוו לא נשמר – אפילו הכתבים החילונים מדברים על ירושלים שהתחלנה בתקופה האחרונה".

צילום: פלאש 90
צילום: פלאש 90

גפני הוסיף: "אלה שתמכו בברקת ולא בליאון צריכים לשאול את השאלה הזו על כל חילולי השבת בעיר. הם יצטרכו למסור דין וחשבון, הם נושאים באחריות על זה. אני בעד הידברות עם ברקת לא צריך לתקוף אותו באופו אישי אלא באופן ציבורי".

גפני הוסיף לתקוף את יועציו החרדים של ניר ברקת: "היועצים שנקראים 'חרדים' הם מייעצים לו 'עצות אחיתופל' ורוצים להנציח את המחלוקת בציבור החרדי, הם נושאים באחריות הם לא יכולים להאשים אותו. אלו אנשים שמתקראים חרדים ועושים נזק לציבור החרדי כפי שלא עשו נזק מעולם".

"אני שוחחתי עם ברקת הוא היה אצלי לאחרונה בלשכה בנושא של עיריית ירושלים וחבריה, ישבנו הרבה פעמים וזה לא סוד. אני בעד דיאלוג, אך בעצה של אנשים רעים שנותנים לו עצות רעות הוויכוח יצא החוצה והנזק הוא עצום. במקום שהוויכוח יהיה בתוך חדר העירייה . יש חילולי שבת שהולכים וגוברים צריך לעשות הכל על מנת לעצור את זה הוא לא שומר על הסטטוס קוו. יש לו כוח לעצור את זה". סיכם גפני.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. צודק לגמרי!
    היועצים החרדים מביישים את היהדות, שירידו את הכיפות שלהם

    משה |
    הגב