גפני במתקפה על אריאל: מפלה את הציבור החרדי, אתה בושה! (וידאו)

בשעה ששר השיכון אורי אריאל עושה צעדים לקראת הציבור החרדי ונפגש עם חברי מועצת גדולי התורה, חבר הכנסת משה גפני מסיר את המסכה מעל פניו של שר השיכון אורי אריאל ותוקף אותו בחריפות מעל דוכן מליאת הכנסת.

בשעה ששר השיכון אורי אריאל, עושה צעדים לקראת הציבור החרדי, חבר הכנסת משה גפני, מסיר את המסכה מעל פניו של שר השיכון אורי אריאל ותוקף אותו בחריפות מעל דוכן מליאת הכנסת.

האזינו:
[alooma ref="3ba4015707aab31379514eedff63f681.m4a" src="1" autoplay="0" pid="0"]

חבר הכנסת משה גפני תקף בחריפות את אריאל מעל דוכן המליאה: "אתה תמכת בחוק מע"מ 0 שמפלה את החרדים, באחרונה התפרסם שמחיר המטרה שהעברת לא יהיה מיועד לציבור החרדי, אתה תמכת במע"מ 0, אתה לא עושה כלום למען הציבור החרדי מה שאתה עושה זו אפלייה – בין הציבור החרדי לציבור החילוני שיהנה ממע"מ 0 וממחיר מטרה". תקף גפני.

גפני פנה אל אריאל ושאל,  "אני רוצה לשאול שאלה", במידה והיית באופוזיציה ואנחנו בקואליציה האם היינו מפלים אתכם? בושה!", הטיח גפני.

כזכור,  השבוע לאחר נתק ממושך בין שר השיכון אורי אריאל מ'הבית היהודי' לרבנים בציבור החרדי, נערכה פגישה ראשונה בין אחד מבכירי הרבנים בציבור החרדי, הגרמ"ה הירש, חבר מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה' וראש ישיבת 'סלבודקא', לבין שר השיכון אורי אריאל.

הפגישה התקיימה בשעות הערב בביתו של הגרמ"ה הירש בקריית ישיבת סלבודקא בבני ברק שם השתתפו הגאון ר' יהודה סילמן ואיש יחסי הציבור יענקי ביכלר. הפגישה התמקדה בנושאי הדיור למגזר החרדי ופתרונות דיור נוספים למצוקת הדיור החרדית.

אם בכך חשבנו שיחסי הבית היהודי – יהדות התורה עלו על דרך המלך, הגיע היום גפני והוכיח קבל עם וכנסת כי שר השיכון יצטרך להזיע עוד רבות בכדי לקנות את אמונם של המפלגות החרדיות.

צפו:
[alooma ref="277927979fc0e99ff5ee9cede0c6efa3.avi" src="1" autoplay="0" pid="0"]

סייע בהכנת הכתבה: ישראל שקולניק

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.