גפני בפתיחת מטה ג' בבני ברק: "מפגינים לי מול הבית שאני מגייס חרדים"

בבני ברק נפתח הערב מטה הבחירות בהשתתפות הגר"נ זוכובסקי והגר"י סילמן תחת הסלוגן 'ממקדים מטרה' 'מכוונים גבוה'. צפו

בבני ברק נפתח הערב מטה הבחירות של יהדות התורה בהשתתפות הגר"נ זוכובסקי והגר"י סילמן תחת הסלוגן 'ממקדים מטרה' 'מכוונים גבוה'.

ח"כ גפני התייחס בפתיחת המטה בבני ברק לפלג הירושלמי: מפגינים לי מול הבית שאני מגייס חרדים. אין מי שפעל כמוני נגד הדבר הזה בכנסת ואני מסייע גם להם במקרים שהסתבכו, הם גם פתחו רשימה. בשביל מה? הרב רובינשטיין ממלכתי וידאג לכולם

גפני

ח"כ גפני בפתיחת המטה בבני ברק: מפגינים לי מול הבית שאני מגייס חרדים. אין מי שפעל כמוני נגד הדבר הזה בכנסת ואני מסייע גם להם במקרים שהסתבכו, הם גם פתחו רשימה. בשביל מה? הרב רובינשטיין ממלכתי וידאג לכולם

פורסם על ידי ‏אקטואליק – Actualic‏ ב יום רביעי, 3 באוקטובר 2018

הרב אברהם רובינשטיין המועמד לראשות העיר הבטיח בפתיחת המטה – ״אנחנו נדאג לבעיית התחבורה בב״ב. לא ייתכן שייקח שעה באוטובוס מתחילת ר״ע ועד הקצה השני של העיר. נקים צוותות שיטפלו בבעיה״.

ח"כ יעקב אשר אמר בפתיחת מטה יהדות התורה בבני ברק לאברהם רובינשטין: "אנחנו כולנו , בנינו ונכדינו מתיצבים מאחוריך ותומכים בך בשליחות החשובה הזו של ניהול העיר בני ברק".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה בגלל - ... מתקפה חריפה בשידור חי על נכד שר התורה בשם יענקי קנייבסקי. יו"ר סיעת 'יהדות התורה' בי-ם יעקב הלפרין ליעקב גרודקה וישראל אוחיון ב'קול ברמה': "ישנו אברך צעיר וגולם בשם יעקב קנייבסקי, בבני ברק, בן 28, והוא מפרפר ומסובב את כולם, ועושה מה שמשתלם לו נגד הפלג והכל לפי מה שהבנתו מבינה שצריך לעשות, ממש כמו בלעם, ולצערי הרב הולכים אחריו. נכון הוא בנש"ק, אבל לבנש"ק אסור לעשות מחלוקת בעם ישראל, לפרד ולהפריד ולעשות שנאת חינם. אין לו רשות לעשות דבר כזה וזה מה שהוא עשה עד עכשיו".

  מתקפה חריפה בשידור חי על נכד שר התורה בשם יענקי קנייבסקי. יו"ר סיעת 'יהדות התורה' בי-ם יעקב הלפרין ליעקב גרודקה וישראל אוחיון ב'קול ברמה': "ישנו אברך צעיר וגולם בשם יעקב קנייבסקי, בבני ברק, בן 28, והוא מפרפר ומסובב את כולם, ועושה מה שמשתלם לו נגד הפלג והכל לפי מה שהבנתו מבינה שצריך לעשות, ממש כמו בלעם, ולצערי הרב הולכים אחריו. נכון הוא בנש"ק, אבל לבנש"ק אסור לעשות מחלוקת בעם ישראל, לפרד ולהפריד ולעשות שנאת חינם. אין לו רשות לעשות דבר כזה וזה מה שהוא עשה עד עכשיו".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. עובדות רבותי!

  אני לא נכנס למי צודק אבל רובנשטיין זרק את אנשי הרב אוירבך מכולל שלו.
  אזי זה לא יותר מבדיחה להגיד הוא ידאג לכולם.

  רק אמת! |
  הגב