גפני הזדעק: "אני דואג לחרדים ואח"כ מצלמים אותי בשבת" – צפו בוידאו

ח"כ גפני ממשיך "להוציא קיטור" על פרסום ההקלטה שלו: "יצלמו אותי בשבת ואחרי זה יגידו שאני לוקח מעשרות לחרדים"

ישיבת ועדת הכספים המתקיימת בימי עבודת הכנסת התכנסה היום בכדי לדון על תקציב המשרד לשוויון חברתי של השרה גילה גמליאל.

במהלך הועדה התייחס גפני לתקציב המשרד לשויון חברתי כלפי המגזר החרדי והציע לשרה לשנע כספים עבור פעילויות חברתיות של המגזר החרדי.

שניות לאחר דבריו חזר בו גפני ואמר: "יצלמו אותי בשבת ואחרי זה יגידו שאני לוקח מעשרות לחרדים. את לא חייבת לדאוג לחרדים, אני מתכוון למי ששידר את זה עלי אחרי כ"כ הרבה שנים, אין אצלי דבר כזה בכלל, כל פרויקט שאנחנו מדברים עליו אנחנו מיישמים אותו".

צפו בוידאו:

השרה גמליאל נזעקה לעודד את יו"ר ועדת הכספים ודגל התורה ואמרה: "אני רוצה לומר לכם שעוד מאז שהייתי יו"ר אגודת הסטודנטים גפני היה הכתובת היחידה שאפשר היה לדבר איתו מכאן".

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. כל גדולי הדור פסקו שגיוס בנים ובנות לצבא השמד יהרג ואל יעבור. וזה מחייב את כולנו לחזור להקב"ה, די למחלקות די לשנאת חינם, צריך לחזור בתשובה שלמה, ולומר לכולם את האמת, שיש גזירת גיוס השמד והזימה בפועל ממש. צריך לזכור כל הזמן שיש גזירת גיוס בנים-ובנות, ויש גזירת חינוך השמד. פשוט השלטון רוצה לחלן אותנו. כל גדולי הדור פסקו שגיוס בנים ובנות לצבא השמד יהרג ואל יעבור.

  כל גדולי הדור פסקו שגיוס בנים ובנות לצבא השמד יהרג ואל יעבור. וזה מחייב את כולנו לחזור להקב"ה, די למחלקות די לשנאת חינם, צריך לחזור בתשובה שלמה, ולומר לכולם את האמת, שיש גזירת גיוס השמד והזימה בפועל ממש. צריך לזכור כל הזמן שיש גזירת גיוס בנים-ובנות, ויש גזירת חינוך השמד. פשוט השלטון רוצה לחלן אותנו. כל גדולי הדור פסקו שגיוס בנים ובנות לצבא השמד יהרג ואל יעבור.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שוב... איזה דברי שנאה!!! ושוב מחריד לשמוע השקרן הידוע משה גפני שאמר ב'קול ברמה': אנחנו לא יכולים לדבר הרבה על הגיוס בגלל שמאזינים לנו ועושים בדברים נזק. לא יאבה ד' סלוח לו.והוסיף: המצב היום הוא הכי טוב [חחחחחחחחחחחחחחחחחחח] אי פעם מאז קום המדינה. איזה רמאי, שקרן, משכיל, עובד עז, כופר בתורה, מסיונר שייגץ, שהוא בעד הגיוס, כמו שהוא אמר על גזירת הגיוס והזימה שזו רק הרע במיעוטו משקר ונתפס על חם, מדבר דברי כפירה!!! עפרא לפומיה.הוא מדבר בשם השטן - כדכתיב (איוב ב ז) ויצא השטן מאת פני ד'. הוא יצר הרע. וכתיב (איוב ט כד) ארץ נתנה ביד רשע. משה גפני מאוהב בשמאל בשל סיבות אישיות. חוצפתו הגדולה של גפני שהוא עוקף את גדולי תורה, במקום שיאמר כי גדולי התורה הם אלו אשר צריכים לשמוע בקולם, ולהם להחליט וכפי שיורו כך יעשה, אז הוא קובע, ןהם... ממש מחריד. (((((גפני ר"ת = פורץ גדר ישכנו נחש))))))))

  שוב… איזה דברי שנאה!!! ושוב מחריד לשמוע השקרן הידוע משה גפני שאמר ב'קול ברמה': אנחנו לא יכולים לדבר הרבה על הגיוס בגלל שמאזינים לנו ועושים בדברים נזק. לא יאבה ד' סלוח לו.והוסיף: המצב היום הוא הכי טוב [חחחחחחחחחחחחחחחחחחח] אי פעם מאז קום המדינה.

  איזה רמאי, שקרן, משכיל, עובד עז, כופר בתורה, מסיונר שייגץ, שהוא בעד הגיוס, כמו שהוא אמר על גזירת הגיוס והזימה שזו רק הרע במיעוטו משקר ונתפס על חם, מדבר דברי כפירה!!! עפרא לפומיה.הוא מדבר בשם השטן – כדכתיב (איוב ב ז) ויצא השטן מאת פני ד'. הוא יצר הרע. וכתיב (איוב ט כד) ארץ נתנה ביד רשע. משה גפני מאוהב בשמאל בשל סיבות אישיות.

  חוצפתו הגדולה של גפני שהוא עוקף את גדולי תורה, במקום שיאמר כי גדולי התורה הם אלו אשר צריכים לשמוע בקולם, ולהם להחליט וכפי שיורו כך יעשה, אז הוא קובע, ןהם… ממש מחריד. (((((גפני ר"ת = פורץ גדר ישכנו נחש))))))))

  (((((גפני ר"ת = פורץ גדר ישכנו נחש)))))))) |
  הגב
 3. ידוע שח"כ גפני "וחביריו" מאלו שחידשו גזירת גיוס השמד והזימה!!! והחוצפן הזה מעיז לומר שהוא דואג לחרדים????????? לדעתי השעה היא עת צרה ליעקב. דם ישראל נשפך כמים וזדים ארורים [אלו ח"כ חרדים לשעבר] נשאו ראש. עינינו נשואות למרום ומיחלים לאבינו שבשמים בלב קרוע ומורתח, אל תחרש ואל תשקוט ק-ל ונא תבטל חידוש גזירת הגיוס בקרוב ממש. אמנם גם עלינו החובה מוטלת לשוב אליו יתברך באמת ובלב שלם ולקיים בעצמינו תשובה ותפלה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה. כל הציבור מומלצים להרבות בתפלה, ובכל יום בפרט בשבועות השובבים נא להוסיף מזמורי תהלים ובקשת תחנונים אחר תפלת שחרית ומנחה. וכל אחד יעשה חשבון הנפש בעניני יראת שמים, שמירת עינים והברית, ותיקון המעשים, והמידות, ולב יודע מרת נפשו. ולהתחזקות בלימוד התורה, בכמות ובאיכות. בחוש רואים המשקרים שאומרים הכל בלוף אין גיוס אין גזירה ואין בכלל צבא, ואין בכלל גיוס חרדים – בני ישיבה, וגם אין ציידים, ואין מכסות, ואין בכלל יעדים, וגם אין בחורי ישיבות, ואין אבריכי כולל, ואין בחורים יושבים בבתי כלא, ואין עצורים, ואין כינוסים, ואין ממשלה, ואין תקציב לשמד, ואין מדינת השמד, ואין חילול השם. אבל בהחלט יש כהיום: רשעים, עמלקים, יש מהם שהם גבאים ונכדים של גדולי ישראל, מסיונרים, ועסקנים, גבאים של מנהיגים, וחכים, ומשומדים, ורבנים, וראשי ישיבה, ואפיקורסים ויש גייסים מנהיגים בישראל, ואדמורים, ועד הישיבות [כמו אשר קליין החשוד שלא שמע על הר סיני קול א-לוקים לא תרצח] בשיטת האקונומיקה, והרציחה של ועד הישיבות נגד איש ירושלם, והנ"ל משתפים פעולה בגדול עם השמד הגדול של הגיוס והזימה, ובגללם צה"ל אומרים שמשנה לשנה יש יותר ויותר חרדים מתגייסים ר"ל. ועל זה חייב להיות זעקת כל יהודי חרדי עד לשמים, ובקרוב השם ירחם עלינו ויוציאנו מצרה לרווחה ומאפלה לאורה ומשעבוד לגאולה בעגלא ובזמן קריב מאוד.

  ידוע שח"כ גפני "וחביריו" מאלו שחידשו גזירת גיוס השמד והזימה!!! והחוצפן הזה מעיז לומר שהוא דואג לחרדים????????? לדעתי השעה היא עת צרה ליעקב. דם ישראל נשפך כמים וזדים ארורים [אלו ח"כ חרדים לשעבר] נשאו ראש. עינינו נשואות למרום ומיחלים לאבינו שבשמים בלב קרוע ומורתח, אל תחרש ואל תשקוט ק-ל ונא תבטל חידוש גזירת הגיוס בקרוב ממש.

  אמנם גם עלינו החובה מוטלת לשוב אליו יתברך באמת ובלב שלם ולקיים בעצמינו תשובה ותפלה וצדקה מעבירין את רוע הגזירה. כל הציבור מומלצים להרבות בתפלה, ובכל יום בפרט בשבועות השובבים נא להוסיף מזמורי תהלים ובקשת תחנונים אחר תפלת שחרית ומנחה. וכל אחד יעשה חשבון הנפש בעניני יראת שמים, שמירת עינים והברית, ותיקון המעשים, והמידות, ולב יודע מרת נפשו. ולהתחזקות בלימוד התורה, בכמות ובאיכות.

  בחוש רואים המשקרים שאומרים הכל בלוף אין גיוס אין גזירה ואין בכלל צבא, ואין בכלל גיוס חרדים – בני ישיבה, וגם אין ציידים, ואין מכסות, ואין בכלל יעדים, וגם אין בחורי ישיבות, ואין אבריכי כולל, ואין בחורים יושבים בבתי כלא, ואין עצורים, ואין כינוסים, ואין ממשלה, ואין תקציב לשמד, ואין מדינת השמד, ואין חילול השם.

  אבל בהחלט יש כהיום: רשעים, עמלקים, יש מהם שהם גבאים ונכדים של גדולי ישראל, מסיונרים, ועסקנים, גבאים של מנהיגים, וחכים, ומשומדים, ורבנים, וראשי ישיבה, ואפיקורסים ויש גייסים מנהיגים בישראל, ואדמורים, ועד הישיבות [כמו אשר קליין החשוד שלא שמע על הר סיני קול א-לוקים לא תרצח] בשיטת האקונומיקה, והרציחה של ועד הישיבות נגד איש ירושלם, והנ"ל משתפים פעולה בגדול עם השמד הגדול של הגיוס והזימה, ובגללם צה"ל אומרים שמשנה לשנה יש יותר ויותר חרדים מתגייסים ר"ל. ועל זה חייב להיות זעקת כל יהודי חרדי עד לשמים, ובקרוב השם ירחם עלינו ויוציאנו מצרה לרווחה ומאפלה לאורה ומשעבוד לגאולה בעגלא ובזמן קריב מאוד.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב