גפני נגד ברקת: "תירוצי סרק"(הקלטה)

יו"ר ועדת הכספים מגבה את חברי המועצה החרדים במאבקם נגד ברקת. על המחוז החרדי: "צריך לסגור אותו" {האזינו לראיון המלא}

הקרב על השבת בירושלים: ראש העיר, ניר ברקת, ממשיך להסתבך עם החרדים וכעת גם יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני, מגבה את הנציגים החרדים במאבקם נגדו.

בראיון ל'קול ברמה' התייחס גפני לנושא: "המציאות שבה מנסים לחלן את ירושלים והתירוצים שאי אפשר לעצור את חילולי השבת הם תירוצי סרק. צריך להפסיק בכל דרך את זה. אני מגבה את חברי המועצה החרדים ואני תומך בעמדתם".

האזינו לראיון המלא (באדיבות 'קול ברמה')

כשנשאל על המחוז החרדי במשרד החינוך הבהיר גפני: "אנחנו במאבק אידיאולוגי על העצמאות בחינוך החרדי. שיעמידו רב במחוז החרדי, זה לא רלוונטי. המתכונת היא פסולה. צריך לבטל אותה. הקמת המחוז והעצמתו נעשתה על ידי שי פירון שדרך זה רצה להכניס את הממלכתי דתי. אמרתי את דעתי באופן ברור, אני דורש לבטל את המחוז החרדי. שזה יהיה כמו שהיה בכל השנים, אגף במשרד החינוך".

בסיום הראיון נשאל גפני על היעדר ההסתה נגד המגזר החרדי מחד, ועל הפרגון בכלי התקשורת החילונים לעמיתו ליצמן ולו מאידך, אמר גפני: "אנחנו השתננו. עד היום חלק גדול מהעשייה שלנו הופנתה כלפי פנים…אנחנו כבר דואגים לכלל הציבור וכיוון שהעשייה שלנו יש בה סייעתא דישמייא, הציבור מחזיר לנו אהבה. אנחנו פחות מתהדרים בעשייה לציבור החרדי".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.