גפני ודרעי לנתניהו: "דחוק את ליצמן לקבל החלטה על חוק הגיוס, אחרת – נפעל לבד"

פרסום ראשון: נמאס מהסחיבה? ב'דגל' וש"ס פנו אמש לנתניהו והפעילו לחץ כבד לקבל החלטה בנושא חוק הגיוס. "נתניהו מתעלם לחלוטין ממה שעלול להפיל לו את הממשלה בעוד שלושה שבועות"

לש"ס ודגל התורה ככל הנראה נמאס כבר לשמוע את מפלגת הליכוד מאשימה את אגודת ישראל בכל מה שקשור לחוק הגיוס (ובצדק), בטענה שהם מחכים להחלטתם של המועצת החסידית. כעת, במטרה לנסות לקבל החלטה מהירה – החליטו שני ראשי המפלגות החרדיות "להלחיץ" את המערכת.

בימים האחרונים נעשו מספר פניות ישירות לנתניהו ולליצמן במטרה לקדם את עניין חוק הגיוס, כיוון שהזמן אוזל, ובמפלגות החרדיות "רוצים למנוע חילול השם", כלשונם, אך בדגל התורה מאשימים כי פניותיהם נופלות על אוזניים ערלות.

שני ראשי הסיעות החרדיות דגל התורה וש"ס, אנחנו מפרסמים כעת בפרסום ראשון, החליטו שלא להמתין יותר וכבר אמש החלו להפעיל לחץ כבד על נתניהו. "לא ייתכן שהוא יעסוק בענייניו ויתעלם לחלוטין ממה שעומד להפיל לו את הממשלה בעוד שלושה שבועות. הוא רוצה בחירות? אנחנו מוכנים ואפילו מעדיפים, אבל חוסר ודאות? לא בשבילנו", אמרו בש"ס.

בש"ס אמרו כי הם רוצים לדעת אם פניהם לבחירות או לא כדי לדעת כיצד להתכונן. "לא ייתכן שליצמן יפעל ישירות מול נתניהו, ואותנו ואת 'דגל' ישאירו בחוסר ודאות", אמרו.

בש"ס ודגל אף ביקשו מנתניהו כי ילחץ על ליצמן לקבל כבר החלטה בנושא חוק הגיוס, והצהירו כי אחרת לא יתנו לעניין להימשך עוד ויקבלו החלטה לבדן.

בכיר בדגל התורה אמר הבוקר כי "אם המצב ימשיך כך, בקרוב ההצהרות האלה יהיו גם לתקשורת, ולא רק בתדרוכים שקטים". יהיה מעניין.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.