גפני וליצמן חסמו את לפיד: "אף אחד לא יעבור" (וידאו)

בשעה שהקואליציה רצתה להעביר את חוק 0 מע"מ הגיעו תושבי הדרום ומחו, בסרטון נראים חברי הכנסת החרדים , גפני – ליצמן יחד עם האופזיציה כשהם מגנים בגופם על תושבי עוטף עזה. גפני וליצמן צעקו "אף אחד לא יעבור".

 מה היה בדיוק בחדר ועדת הכספים? חברת הכנס סתיו שפיר (הגיניג'ית של העבודה) מפרטת בדף הפיסיבוק שלה על מאורעות היום. רוצים פיצוי? קבלו ביזוי! כך החליטו יו"ר ועדת הכספים סלומינסקי ויאיר לפיד, שנבהלו מתושבי הדרום שהגיעו בהמוניהם לוועדה היום כדי לדרוש את התקציב שמגיע להם. במקום להקשיב לאזרחים ששתקו במשך כל ימי הלחימה, סלומינסקי סירב לתת להם להשמיע את קולם בוועדה. כשהתעקשו, הוא הגדיל וניסה להעביר את הישיבה לחדר אחר כדי שהדיון לא יהיה פתוח לציבור, ואיש לא יידע שהממשלה מעבירה שלושה מיליארד שקלים לחוקים פופוליסטים במקום לעסקים, לעובדים, לחינוך ולרווחה בדרום.

לסיכום כותבת שפיר: אנחנו, חברי הכנסת, הגנו בגופנו על זכותם של תושבי הדרום להיכנס לדיון ולא איפשרנו לסלומינסקי לחסום להם את הדרך. לא ניתן לאף אחד לשכוח את הדרום – עד שהכספים יעברו!

בסרטון נראים חברי הכנסת החרדים , גפני – ליצמן יחד עם האופזיציה כשהם מגנים בגופם על  תושבי עוטף עזה. גפני נשמע שהוא צועק:  "אף אחד לא יעבור".

צפו בגפני וליצמן חוסמים את היציאה מחדר ועדת הכספים.  

[alooma ref="41cb03c5a265a8f751f42e1fb492df66.mp4" src="1" autoplay="0" pid="0"]

סייע בהכנת הכתבה: ישראל שקולניק

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.