גפני וליצמן סיכמו אמש: "מצהירים על ריצה משותפת בכל מקרה"

בכיר ב'יהדות התורה' חשף הבוקר ל'אקטואליק' את תוכן הפגישה בין ליצמן וגפני אתמול בכנסת: "זה כנראה יאכזב רבים, אבל השניים סיכמו: בלי הרפתקאות. רצים עד הסוף במשותף"

לאור האווירה העכורה שהייתה בבחירות המוניציפאליות בין השניים, אמש בכנסת התקיימה פגישה בין יו"ר דגל התורה משה גפני לבין יו"ר אגודת ישראל יעקב ליצמן.

אלא שעד עתה לא נחשף תוכן הפגישה וכעת אנחנו חושפים לראשונה חלק מהדברים שנאמרו בפגישה הסגורה.

מיד לאחר הפגישה, שוחח גפני עם התקשורת והסתייג לגבי ריצה משותפת בטענה שיהיו ויכוחים והכל יכול להיות – "אך פנינו לשלום", כדבריו. אלו גם הסיסמאות שנאמרו על ידי חברי הכנסת יעקב אשר ואורי מקלב מ'דגל התורה', זאת בעוד באגודת ישראל שומרים על שקט מוחלט בנושא.

אלא שמבדיקה שנערכה על ידינו עם מקורבים לשניים, נאמר לנו כי למרות הניסיון לייצר את הפגישה כראשונית ולא משמעותית, מתברר כי מאחורי הקלעים הסיכום בין השניים היה חד וברור – זאת לאחר שהוחלט בין שניהם כי ריצה משותפת תהיה בכל מקרה.

"הם סיכמו שיכולים להיות ויכוחים רבים בין שניהם, אבל זה לא ישבור אותם. ההסכם הוא ברור: לא משנה מה רצים במשותף, בלי הרפתקאות", אמר הבוקר בכיר ב'יהדות התורה' ל'אקטואליק' והוסיף: "זה היה חד משמעי ומכריע מאוד. שניהם הסכימו וזה כנראה יאכזב רבים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.