גפני חיזק את לופוליאנסקי: "הישראלים לא שוכחים את אימפריית החסד שהקמת"

ח"כ משה גפני שוחח עם הרב אורי לופוליאנסקי וחיזק אותו. "העם בישראל, דתיים כחילונים, יהודים וערבים, לא ישכחו לעולם את אימפריית החסד שהקמת במו ידיך לטובת כלל הציבור"

החלטתו התמוהה של השופט דוד רוזן לשלוח את ראש עיריית ירושלים אורי לופליאנסקי ל-6 שנים מאחורי הסורגים ממשיכה לעורר סערה במערכת הפוליטית.

בצהרים  ח"כ משה גפני שוחח עם הרב אורי לופוליאנסקי וחיזק אותו. "העם בישראל, דתיים כחילונים, יהודים וערבים, לא ישכחו לעולם את אימפריית החסד שהקמת במו ידיך לטובת כלל הציבור". גפני הוסיף כי הוא מתפלל שיזכה בערעור, "רבבות נעזרי יד שרה ועם ישראל שותפים לתפילתי".

יו"ר ש"ס אריה דרעי  הצטרף למגנים את רוזן: "גזר הדין של מייסד ׳יד שרה׳ אורי לופוליאנסקי הוא בלתי נתפס". אמר דרעי.

"אם יש מושג של ׳שילם את חובו לחברה׳ אז אורי לופוליאנסקי שילם אותו כבר מזמן ובריבית דריבית. הגיע הזמן שהחברה תשלם את חובה ללופוליאנסקי ותמצא דרך איך להשאיר אותו בחיק במשפחתו". חתם דרעי את דבריו.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. "רחמנים בני רחמנים…"
  בכל זאת: כל המחלל שם שמיים בסתר נפרעין ממנו בגלוי – לצערינו, לופוליאנסקי חילל את ירושלים וטימא אותה לנו: רחוק אני מלהיות קנאי מזרח למערב, אבל צריך לזכור שלא היה שנים כל כך רעות לציבור החרדי ובפרט "לקדושת ירושלים" כמו מאז שהאיש (לופוליאנסקי) עם החיוך על הפנים התיישב על כסא של מחליפו אולמרט הרשע.

  דוגמה אחת, לופוליאנסקי הוא האיש היחידי שהתיר את מצעד הטינופת בירושלים, נתן לכל דבר נגד היהדות להיכנס לירושלים בלי שום פיקפוק, הכל בגלל הפחד שאחז בו. שום דבר טוב לא יצא לנו שהיה לנו ראש עיר שנראה מבחוץ כחרדי. תנחשו לבד את ההמשך. כשיהודי חוטא הוא עלול לפגוע בכל עם ישראל.

  כשהוא היה ראש עיריית ירושלים הוא לא העביר כסף למועצה הדתית הכסף שהולך לעובדי המקווה (משכורת) וזה בנאדם נראה כחרדי שיודע מה זה מעלה של מקווה. ושהלכו לאישתו אולי היא תעזור להשפיע עליו היא אומרת לכו לגמחים. אז עכשיו הזמן שלנו להגיד לה לכי לגמחים.

  אני קורא לכל הרבנים – אסור לרחם עליו – אל תשכחו את מעשיו הרעים בפרט של מצעד התועבה שהוא הכניס בתוך ירושלים פלטרין של ממ"ה הקב"ה. באמת כואב לי הלב לראות מה הוא עובר כעת, אבל כאיש ציבור הוא צריך להבין שיש מחיר על מחדלים. הקב"ה לא שכח כמה שאורי לופוליאנסקי נלחם בעד מצעד התועבות, והוא בעצמו השתיק כל מחאה נגדם. איזה חילול שם שמים הוא גרם!!! עכשיו הוא ישלם מחיר גבוה לחילול השם. במקום חילול השם אין חולקין כבוד לרב.

  שוב אני מדגיש: בכל זאת אני רחוק אני מלהיות קנאי, וכואב לי הלב לראות מה הוא עובר כעת, ומתפלל להחלמתו המהירה והמלאה של אורי לופליאנסקי ומקווה שיזכה להקלה בעונש. "אנחנו רחמנים בני רחמנים…"

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב